• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » غربی‌ها درصدد تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ‌‌های دیگر هستند/ غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شود
  کد خبر : 2061077

  غربی‌ها درصدد تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ‌‌های دیگر هستند/ غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شود

  غربی‌ها درصدد تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ‌‌های دیگر هستند/ غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شودReviewed by on Dec 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در همایش «طلوع حقیقت» که به منظور گرامیداشت…

  غربی‌ها درصدد تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ‌‌های دیگر هستند/ غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شودReviewed by on Dec 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در همایش «طلوع حقیقت» که به منظور گرامیداشت سالگرد صدور نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان کشورهای غربی برگزار شد، حضور یافت.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه انگیزه نامه اول رهبر معظم انقلاب در ابتدای نامه آمده است، اظهار داشت: رهبری پس از حادثه تروریستی در فرانسه که در آن اتفاق ۱۰۰ نفر کشته و موجب ترس و وحشت آن منطقه شد، نامه خود را با آن مضمون شروع کردند که چرا چنین است و چه انگیزه ای وجود دارد.

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در پایان این نامه جوانان غربی را به شناخت اسلام از طریق قرآن و پیامبر اسلام احاله کردند و خطاب به آنها فرمودند شما نه تنها مورد استثمار حکومت های خود هستید و آنها حقیقت آن را به شما نمی‌گویند بلکه این جنایت محصول کار همین سردمداران شماست.

  وی تاکید کرد: اتفاقات تاریخی و جنایات بی‌شمار در همین چند قرن اخیر از زمان جنگ جهانی اول و دوم و داستان فلسطین و کشورهایی که مورد تجاوز قرار گرفته اند نشان می دهد این اتفاقات ریشه در اقدامات سردمداران غربی دارد و با اسلام هراسی اجازه نمی‌دهند حقیقت اسلام روشن شود.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی افزود: رهبری در این نامه اشاره کردند باید به مدارک اصلی مسلمانان یعنی قرآن رجوع شود، طبق قرآن هرکس فردی را برای ایجاد فساد بکشد مثل این است که تمام انسان ها را کشته است، ما چنین تعبیری را در جایی ندیده ایم.

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: این تنها یک آیه است اما قرآن در جایی دیگر می‌فرماید که خداوند امر به عدالت می‌کند، یعنی هرچیزی باید در جای خود قرار گیرد لذا جهان بر اساس عدالت شکل گرفته است، خداوند انسان ها را از اینکه کسی مرتکب فحشا، منکر، بغی و ظلم شود نهی می‌کند.

  وی با بیان اینکه قرآن به اهل کتاب می‌گوید بیایید مشترکات خود را به کار بگیریم و جز خدا را پرستش نکنیم و به خدا شرک نورزیم و به استعمار و استثمار نپردازیم، یادآور شد: این همان کاری است که غربی ها انجام می دهند و آبادی آنها نتیجه استثمار کشورهای فقیر و کوچک است.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف آنها تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ های دیگر و نابودی آنهاست و می‌خواهند روش زندگی آنها حاکم باشد، همجنس گرایی یا ازدواج سفید که الان شایع است یا موارد دیگر که بنیاد جوامع بشری و فرهنگ های مستقل را نابود می‌کند متاثر از فرهنگ همین غربی‌هاست.

  وی با تاکید بر اینکه داعش، النصره و گروه‌های تکفیری ساخته دست غربی‌هاست و در زمان انتخابات خودشان این را به یکدیگر گفتند که داعش را شما ساختید، گفت: این گروه های تروریستی و داعش به اسم اسلام هرجا دست شان رسید دست به جنایت زدند که انسان شرم می‌کند، آنها در زمین فوتبال با سربریده به جای توپ بازی می‌کردند، در کجا سابقه دارد که یک اسیر را آتش بزنند و غیر مسلمانان را بکشند لذا هدف اینها اسلام هراسی است در حالی که پیامبر اسلام رحمت للعالمین است.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اظهار داشت: قرآن می‌تواند بشریت را تا آخر اداره کند و اگر جوانان غربی به قرآن توجه کنند نتیجه اش مثبت است، اخبار غیبی که در قرآن به آن اشاره‌ و محقق شده است نیز قابل تأمل است.

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: باید پیامبر اسلام را از قرآن شناخت و رهبر معظم انقلاب نیز در نامه خود بر این مساله تاکید دارند، این دو نامه اثر مثبت خود را داشته و دارد و کسانی که ضمیری پاک داشته باشند متوجه می‌شوند که قرآن می‌تواند بشریت را به سعادت دنیا و آخرت برساند.

  وی افزود: متاسفانه کسانی که از تمدن بویی نبرده و با حکومت بدوی اداره می‌شوند و کسانی که نسل اندر نسل می‌خواهند حکومت کنند، آنها را حمایت می‌کنند، آقا اشاره کردند شیخ نمر چه گناهی کرده بود که سر او را بریدند، در میان داعشی ها ۶ هزار نفر از جوانانی که در آن اهل تسنن هم بود آماده عملیات انتحاری بودند و بیشتر آنها کشته هم شدند. اینها جنایت بزرگی است و اگر به دامن اسلام برگردیم وضع دگرگون خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.