• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اصلاحیه تعاون بهتر که فراموش شود
  کد خبر : 2061027

  اصلاحیه تعاون بهتر که فراموش شود

  اصلاحیه تعاون بهتر که فراموش شودReviewed by on Dec 3Rating: بهمن عبدالهی ـ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سرنوشت اصلاحیه قانون تعاون در مجلس اظهار کرد: به نظر می‌رسد که این لایحه دیگر جای بحث و طرح ندارد و بهتر که فراموش شود، چون اعتقاد داریم که بخش تعاون به لحاظ قوانین و مقررات در…

  اصلاحیه تعاون بهتر که فراموش شودReviewed by on Dec 3Rating:

  بهمن عبدالهی ـ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سرنوشت اصلاحیه قانون تعاون در مجلس اظهار کرد: به نظر می‌رسد که این لایحه دیگر جای بحث و طرح ندارد و بهتر که فراموش شود، چون اعتقاد داریم که بخش تعاون به لحاظ قوانین و مقررات در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

  وی افزود: البته نه اینکه بدون اشکال باشد و چند مورد اشکال به آن وارد می‌ دانیم، ولی در حد لایحه عریض و طویلی که داده شده بود نیاز نیست و چند ماده و تبصره مشکل را حل می‌کند.

  رئیس اتاق تعاون ایران افزود: دولت، وزارت کار، اتاق تعاون ایران و کمسیون اقتصادی مجلس به این تفاهم رسیدند که لایحه همچنان مسکوت بماند و امیدواریم که دولت آن را پس بگیرد.

  آنطور که عبدالهی گفته لایحه اصلاح قانون کار از دستور کار خارج شده و پرداختن به آن موضوعیتی ندارد به احتمال زیاد پس از لایحه بودجه و در زمان فراغت مجلس در قالب چند ماده اشکالات موجود به مجلس ارائه و برطرف شود و دیگر نیازی به اصلاح قانون به شکل وسیعی که در گذشته بود، نیست.

  وی درباره افزایش سهم بخش تعاون پس از اجرای برجام نیز گفت: انتظار داشتیم که بعد از برجام اتفاقات جدی در بخش اقتصادی کشور به ویژه در حوزه پولی و بانکی و توسعه فضای کسب و کار ایجاد شود، ولی گشایشی که انتظار می‌رفت حاصل نشد. البته برجام قطعا اثرات مثبتی در کشور داشته و اتفاقات خوبی افتاده است، ولی به دلیل مانع تراشی قدرتهای بزرگ و در راس آن آمریکا اهداف برجام به طور کامل محقق نشد.

  به گفته رئیس اتاق تعاون ایران برجام به رونق اقتصاد کشور، تامین منابع مالی و استفاده از خطوط اعتباری فاینانس در کشور کمک بسیاری کرده و بخش تعاون نیز در حد امکان از آن بهره‌مند شده است.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.