• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عربستان، پایه فتنه ها در منطقه/داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل جنایت می کرد
  کد خبر : 2060775

  عربستان، پایه فتنه ها در منطقه/داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل جنایت می کرد

  عربستان، پایه فتنه ها در منطقه/داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل جنایت می کردReviewed by on Dec 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلار، سردار عبدالله مبینی در آیین بزرگداشت شهید مدافع حرم علیرضا جیلان، اظهار داشت: تکفیری های داعش خون بسیاری از مردم مظلوم…

  عربستان، پایه فتنه ها در منطقه/داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل جنایت می کردReviewed by on Dec 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلار، سردار عبدالله مبینی در آیین بزرگداشت شهید مدافع حرم علیرضا جیلان، اظهار داشت: تکفیری های داعش خون بسیاری از مردم مظلوم و بی گناه را در کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه به زمین ریختند.

  سردار مبینی به شکل گیری داعش و بیش از ۷۰ گروه تکفیری برای اهداف و استراتژی های آمریکا اشاره کرد و گفت: سلاح هایی که گروه های تکفیری در اختیار داشتند خیلی از دولت های رسمی ندارند.

  وی با مطرح کردن این سوال که چرا در سوریه می جنگیم؟ گفت: فقط بحث سوریه نیست توطئه بسیار خطرناکی است؛ به دنبال آن هستند تا تمام دنیای اسلام را مقابل یکدیگر قرار دهند و زیرساخت ها، نیروهای انسانی کارآمد و مولفه های قدرت را از بین ببرند و به یک وضعیت فرسایشی بکشانند.

  عربستان، پایه فتنه ها در منطقه است

  سردار مبینی با بیان این که عربستان جنایات بسیاری در سطح منطقه انجام می دهد، گفت: از لحاظ کودک کشی، همکاری با اسرائیل و هر جایی که فتنه ای در منطقه باشد یک پایه آن عربستان است.

  استاد دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی افزود: ملت های مختلف روز به روز به بلوغ، آگاهی و رشد می رسند که زیر بار زور و ستم نمی شود رفت.

  سردار مبینی گفت: آنچه که در نظام بین الملل حاکم است منطق ارزش گریانه، عدالت خواهانه و منطقی که اساس آن نوع دوستی و هم زیستی صحیح و اصولی بر اساس قوانین و مقررات حتی اجماع شده در بین بشریت نیست.
   
  جنایات داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل رقم می خورد

  وی ضمن بیان این که جنایات داعش با حمایت آمریکا و اسرائیل رقم می خورد، گفت: منشور سازمان ملل نوشته می شود همه نیز به آن متعهد می شوند اما آنچه در روابط بین الملل و سطح دنیا وجود دارد منطق زور و جنگل است.

  سردار مبینی، بصیرت عمیق و موقعیت شناسی، با هوشی و ذکاوت را از ویژگی های شهید جیلان برشمرد و گفت: شهید جیلان کمتر از سه سال بود که وارد میدان سوریه شد ولی رشد بی بدیل و بی نظیری داشت.

  وی با اشاره به این که شهید جیلان ابتدا به عنوان بسیجی برای مقابله با گروه تکفیری و تروریستی داعش به منطقه اعزام شد، گفت: در فاصله ۲ سال با بلوغ فکری، بصیرتی و رشد بالایی که داشت توانست در مقابله با دشمنان اسلام نقش آفرین باشد.

  معاون سپاه قدس با بیان این که شهید جیلان فردی مستعد بود که پله های ترقی را به سرعت طی کرد، گفت: آخرین مسئولیت این شهید فرماندهی تیپ محمدرسول الله زینبیون بود.

  سردار مبینی عشق و ارادت به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام، ولایت پذیری و مطیع امر ولایت بودن، خوش رفتاری و خوش خلقی که بین همه زبان زد بود از دیگر ویژگی های شهید جیلان عنوان کرد و گفت: شهید جیلان در عرصه نبرد فردی شجاع و بی باک و مسئولیت پذیر بود و مأموریت های محوله را به نحو احسنت و با کمترین هزینه انجام می داد.

  وی اضافه کرد: پیروزی جبهه مقاومت در سوریه و عراق و شکست داعش و گروه های مسلح با تفکرات سلفی افراطی و تروریستی، با رهبری های مقام معظم رهبری، مرجعیت شیعه در عراق، سیدحسن نصرالله، حماسه آفرینی رزمندگان اسلام و خون پاک و مطهر شهدای مدافع حرم و فرماندهی بی نظیر سردار حاج قاسم سلیمانی محقق شد که باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.