• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شکست داعش مصداق بارز همدلی و وحدت شیعه و سنی است
  کد خبر : 2060771

  شکست داعش مصداق بارز همدلی و وحدت شیعه و سنی است

  شکست داعش مصداق بارز همدلی و وحدت شیعه و سنی استReviewed by on Dec 2Rating: حجت الاسلام حسن صادقی نسب روز شنبه به مناسبت هفته وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اتحاد مردم شیعه و سنی کشورهای اسلامی مانند ایران، عراق، لبنان و سوریه، شکستی داعش را محقق کرد، امری که حتی…

  شکست داعش مصداق بارز همدلی و وحدت شیعه و سنی استReviewed by on Dec 2Rating:

  حجت الاسلام حسن صادقی نسب روز شنبه به مناسبت هفته وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اتحاد مردم شیعه و سنی کشورهای اسلامی مانند ایران، عراق، لبنان و سوریه، شکستی داعش را محقق کرد، امری که حتی خود آمریکایی ها آن را سخت می دانستند.
  وی تصریح کرد: آمریکا و دیگر کشورهای معاند با ایجاد اسلام آمریکایی و تشیع انگلیسی و حمایت از گروههای تکفیری مانند داعش به دنبال ارائه چهره ای خشن از اسلام و مسلمانان و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بودند ولی شکست داعش با محوریت مقاومت اسلامی و ایران بار دیگر نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.
  وی ادامه داد: دیگر مصداق بارز محبت عملی و وحدت میان شیعه و سنی در امدادرسانی به زلزله زگان کرمانشاه عینیت یافت و مردم بدون توجه به مذهب و تنها بنابر وظیفه انسانی از هیچ تلاشی برای کمک به همنوعان خود دریغ نکردند.
  وی ادامه داد: مهمترین نتیجه تفرقه افکنی بین مسلمانان در طول تاریخ، تقویت معاندان و تضعیف حکومتهای اسلامی بوده و لذا هرگونه مظاهر تفرقه اقدامی در جهت سیاستهای مستکبران است و باید از آن پرهیز کرد.
  وی محور اسلام نابی را که حضرت امام خمینی (ره) مروج آن بودند، مودت، محبت و خدمت دانست و افزود: تاکید بر این سه اصل در طول تاریخ همواره ثمرات خوبی برای مسلمانان به همراه داشته است.
  امام جمعه گناباد همچنین بر توجه به نقاط مشترک شیعه و سنی از جمله قرآن و پیامبر (ص) به عنوان عامل مهم تحکیم وحدت تاکید کرد و افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری توهین به اعتقادات و ناسزاگویی به بزرگان اهل سنت حرام است و تخم کینه و نفاق را بین مسلمانان می کارد.
  خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
  ۷۵۴۵/۲۰۹۵/۵۱۳۲

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.