• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برگزاری چهار مزایده فروش اموال مازاد بانک ها تا ۱۵ دی/نهایی شدن قراردادفروش ۲۰۰ ملک توسط بانک مسکن
  کد خبر : 2060690

  برگزاری چهار مزایده فروش اموال مازاد بانک ها تا ۱۵ دی/نهایی شدن قراردادفروش ۲۰۰ ملک توسط بانک مسکن

  برگزاری چهار مزایده فروش اموال مازاد بانک ها تا ۱۵ دی/نهایی شدن قراردادفروش ۲۰۰ ملک توسط بانک مسکنReviewed by on Dec 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به نقل از ایبنا، حسن یمنی، رئیس سازمان فروش اموال مازاد بانک ها گفت : امروز دومین مرحله آگهی فروش اموال مازاد…

  برگزاری چهار مزایده فروش اموال مازاد بانک ها تا ۱۵ دی/نهایی شدن قراردادفروش ۲۰۰ ملک توسط بانک مسکنReviewed by on Dec 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به نقل از ایبنا، حسن یمنی، رئیس سازمان فروش اموال مازاد بانک ها گفت : امروز دومین مرحله آگهی فروش اموال مازاد ۲۲۵ ملک بانک رفاه کارگران در روزنامه های سراسری به چاپ رسیده است.

  وی، ارزش تقریبی ۲۲۵ ملک بانک رفاه کارگران را هزار میلیارد ریال (۱۰۰ میلیارد تومان) اعلام کرد.

  رئیس سازمان فام ادامه داد: بعد از برگزاری مزایده فروش اموال بانک رفاه کارگران، مزایده ای برای فروش ۱۸۰ ملک مازاد بانک ملی ایران در برنامه است ولی در حال حاضر امکان اعلام ارزش تقریبی این املاک وجود ندارد.

  یمنی گفت: بعد از برگزاری این دو مزایده، مزایده سوم برای فروش اموال مازاد بانک سپه برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه اطلاعات مربوط به ارزش تقریبی این مزایده در حال جمع آوری از سراسر استان هاست، گفت: در مزایده فروش اموال مازاد بانک سپه ۲۵۰ ملک برای فروش به مزایده گذاشته می شود.

  رئیس سازمان فام درباره مزایده چهارم نیز گفت: یک مزایده مشترک نیز برای فروش اموال مازاد سه بانک کشاورزی، صنعت و معدن و توسعه صادرات تا قبل از ۱۵ دی ماه برگزار خواهد شد.

  یمنی، تعداد املاک به مزایده گذاشته شده در این مزایده مشترک را حدود ۲۰۰ ملک اعلام کرد و گفت: این بانک ها در حال ارسال اطلاعات مربوط به املاک خود هستند و بعد از بررسی ها می توان ارزش تقریبی آنها را اعلام کرد.

  رییس سازمان فروش اموال مازاد بانک‌ها ادامه داد: سازمان فام همچنین قرارداد فروش ۲۰۰ ملک را با بانک مسکن نهایی کرده است و زمان برگزاری فروش اموال مازاد بانک مسکن نیز بعد از برگزاری این ۴ مزایده تا ۱۵ دی ماه تعیین خواهد شد.

  وی همچنین از مزایده دیگری برای فروش اموال مازاد بانک سپه تا پایان سال خبر داد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.