• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مجلس باید به وظیفه نظارت‌گری خود به طور کامل عمل کند
  کد خبر : 2060533

  مجلس باید به وظیفه نظارت‌گری خود به طور کامل عمل کند

  مجلس باید به وظیفه نظارت‌گری خود به طور کامل عمل کندReviewed by on Dec 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه روز ۱۶ آذر که به نام روز دانشجو مطرح شده، ماهیتی ضد آمریکایی دارد، اظهار داشت:…

  مجلس باید به وظیفه نظارت‌گری خود به طور کامل عمل کندReviewed by on Dec 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه روز ۱۶ آذر که به نام روز دانشجو مطرح شده، ماهیتی ضد آمریکایی دارد، اظهار داشت: اعتراض دانشجویان در این روز به سفر مقامات آمریکایی و شهادت دانشجویان سبب شده که ۱۶ آذر به نام روز دانشجو خوانده شود  بنابراین هویت و ماهیت اصلی این روز وجه استکبارستیزی آن است. 

  وی با بیان اینکه امروز برخی قصد دارند که این روز را به نفع منافع آمریکا مصادره کنند، گفت:حرکتی که اصل آن برای مقابله با آمریکا بوده امروز برخی می‌خواهند به سود آمریکا تمام شود، مهم آن است که مسیر و جهت چنین حرکت‌هایی فراموش نشود.

  امام جمعه شیراز با اشاره به روز مجلس و قانون اساسی افزود: مجلس و نمایندگان باید بلندگوی مردم باشند نه جناح و گروه خاصی، نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارت‌گری خود به طور کامل عمل کند و این بعد نظارتی مجلس نسبت به دولت مسئله مهمی است. 

  آیت‌الله ایمانی با اشاره به حذف قرآن، دینی و عربی از مسابقات آموزش و پرورش بیان کرد: حذف دروس مرتبط با دین رفته رفته در آموزش و پرورش در حال انجام است و مجلس وظیفه دارد در این زمینه ورود کند و به دولت تذکر بدهد چراکه مسائل دینی ابتدا در مسابقات و پس از آن از مجموعه آموزشی حذف می‌شود. 

  وی تاکید کرد: هر چند درباره استناد این مسئله به صورت صد در صد مطمئن نیستم اما نسبت به آن ترس و وحشت دارم و مجلس باید در این زمینه تحقیق کند اگر درست است به آموزش و پرورش تذکر دهد و اجازه ندهد که آموزش و پرورش براساس سند یونسکو انجام شود. 

  نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به هفته وحدت عنوان کرد: پیامبر اکرم نه تنها امت اسلام بلکه دیگر دین‌ها را نیز به وحدت دعوت می‌کردند و به توحید فراخواندند چراکه عوامل وحدت فراوان و عوامل تفرقه اندک است. 

  امام جمعه شیراز با اشاره به لزوم توجه به حرکات و اهداف دشمن گفت: دشمن عامل تفرقه را بزرگ می‌کند و با  مسائل جزئی جنگ برادر با برادر، جنگ قوم با قوم و جنگ میان ملت‌ها و کشورهای اسلامی را شعله‌ور می‌کند و همین امر سبب شده که دنیای اسلام که بزرگترین قدرت در جهان است تبدیل به ضعیف‌ترین مجموعه شود. 

  آیت‌الله ایمانی با اشاره به سخنان ترامپ درباره عربستان افزود: دشمن به جایی رسیده که پادشاهان یک کشور اسلامی را به گاو شیرده تشبیه می‌کند که باید شیرشان را دوشید و از آنها استفاده کرد، این کمال ذلت برای دنیای اسلام است اما این کشور و پادشاهانش نمی‌دانند که در چه شرایطی هستند. 

  وی به اشاره به شکل‌گیری داعش در ۶ سال گذشته بیان کرد: داعش را در کشورهای اسلامی به وجود آوردند تا امنیت اسرائیل را تامین کنند و امروز که داعش نابود شده به فکر چپاول و دزدی از کشورهای اسلامی افتادند. آمریکا در کشورهای اسلامی کشتار راه می‌اندازد و انگلیس هم به فکر دزدی و چپاول است. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.