• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وحدت دنیای اسلام؛ راه اصلی مقابله با تفکر داعشی
  کد خبر : 2060440

  وحدت دنیای اسلام؛ راه اصلی مقابله با تفکر داعشی

  وحدت دنیای اسلام؛ راه اصلی مقابله با تفکر داعشیReviewed by on Dec 1Rating: حمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شکست نظامی داعش گفت: تفکرات داعشی هنوز وجود دارد و راه اصلی برای مقابله با آن، برخورد فکری و  وحدت دنیای اسلام است. نماینده سابق…

  وحدت دنیای اسلام؛ راه اصلی مقابله با تفکر داعشیReviewed by on Dec 1Rating:

  علمای شیعه و سنی از گروه‌های افراطی دوطرف اعلام برائت کنندحمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شکست نظامی داعش گفت: تفکرات داعشی هنوز وجود دارد و راه اصلی برای مقابله با آن، برخورد فکری و  وحدت دنیای اسلام است.

  نماینده سابق مجلس با تأکید بر اینکه شیعه و اهل‌سنت دارای دشمنان مشترکی هستند، اظهار کرد: این دشمنان مشترک به هیچ‌وجه ملاحظه شیعه و سنی را نمی‌کنند و همواره از افراطیون هر دوطرف به نفع خود استفاده می‌کنند، لذا تشیع انگلیسی و وهابیت به راه انداختند و با عقاید تکفیری که زیرمجموعه آنهاست به اسلام ضربه بزنند.

  وی تصریح کرد: اگر دنیای اسلام واقعیات خود را بگوید، به مشترکات توجه کند و علمای دوطرف هم تلاش کنند که آن‌را تقویت کنند، طبیعتا جریانات افراطی گسترش نمی یابند و نمی‌توانند به اسم اسلام چینن فجایعی را به بار آورند.

  رسایی با تأکید بر اینکه لزوم توجه به وحدت از طرف علمای شیعه به صراحت اعلام شده است، خاطرنشان کرد: علمای شیعه از رفتارهایی که توسط تشیع انگلیسی اعلام می‌شود، اعلام برائت می کنند و مرزبندی آنها هم نسبت به شیطان بزرگ و صهیونیسم در مواضع‌شان مشخص است که همه اینها نشان می‌دهد  هیچ نسبتی با تشیع انگلیسی ندارند.

  نماینده سابق مجلس خاطرنشان کرد: علمای اهل‌سنت هم باید نسبت به جریانات تکفیری اعلام برائت کرده و در برابر شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی که کمر همت برای محو اسلام بسته‌اند، موضع‌گیری کنند.

  وی در پایان تأکید کرد: اعلام برائت از رفتارهای جریانات تکفیری در دو طرف گام اول حذف تفکرات داعش بوده و گام دوم هم برائت از شیطان بزرگ، رژیم صهیونیستی و جریان استکبار است که پدیده‌هایی مثل داعش را نتوانند رشد دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.