• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » در مذاکره های بعدی امنیت هم از دست خواهیم داد
  کد خبر : 2060336

  در مذاکره های بعدی امنیت هم از دست خواهیم داد

  در مذاکره های بعدی امنیت هم از دست خواهیم دادReviewed by on Nov 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح الوند؛ محمدحسین صفارهرندی در نخستین همایش منادیان فرهنگ استان همدان، بر اهمیت ضرورت شناخت فرهنگ بسیجی پرداخت و گفت:  بسیجی بودن یعنی امادگی برای فدای…

  در مذاکره های بعدی امنیت هم از دست خواهیم دادReviewed by on Nov 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح الوند؛ محمدحسین صفارهرندی در نخستین همایش منادیان فرهنگ استان همدان، بر اهمیت ضرورت شناخت فرهنگ بسیجی پرداخت و گفت:  بسیجی بودن یعنی امادگی برای فدای شدن و فقط مختص صحنه های جنگ نیست.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امام علی(ع) در لیله المیت به خوبی خصوصیات یک فرد بسیجی را از خود نشان داده است.

   

  صفار هرندی با اشاره به اینکه بسیاری از فرماندهان جنگ ما همچون شهید حسن باقری به دلیل پرورش در مکتب بسیجی به یک نابغه نظامی تبدیل شده بودند.

   

  وی در ادامه با بیان اینکه یک بسیجی باید از هیچ چیزی هراس نداشته باشد گفت: ترس نداشتن از خطر ویژگی بارز یک بسیجی است و این هست که آن را بسیجی میکند.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به اتفاقات سوریه گفت: دراین خصوص رهبرانقلاب فرمایشات لازم رادر خصوص حمایت از سوریه داشتند اما برخی در این خصوص شبهه وارد و مقاومت نمودند.

   

  وی افزود: ما کسانی را میبینیم که مخالف حمایت از سوریه بودند اما حال در مراسم های تقدیر از مدافعان حرم حضور می یابند.

   

  صفار هرندی با بیان اینکه یک بسیجی باید منطبق با دستورات رهبری و ولایت کار را پیش ببرد گفت: وقتی رهبری میگوید ساکت باشید باید سکوت بود و در مواقع معکوس باید فریاد زد .

   

  وی با انتقاد از اینکه برای چه برخی برای ادامه مذاکرات حرص میزنند گفت: در این صورت دیگر باید تمام قدرت خود را خرج این مذاکره کنیم و در نهایت علاوه براینکه سودی نداشته باشد آن را بر سرمان میکوبند.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: برخی روزنامه های مزدوران برای امنیت راهکارهایی همچون برجام دو، سه می دهند و میخواهند بلای عراق را بر سرما بیاورند.

   

  وی با بیان اینکه برجام ازمونی شکست خورده برای ایران است افزود: ایا شما نبودید که قول دادید مشکلات مردم و کسب و کار حل خواهد شد پس چرا هیچ اتفاقی نیفتاد و مطمئنا در مذاکره های بعدی امنیت و استقلال هم از دست خواهیم داد.

   

  صفار هرندی درادامه بر اهمیت نقش رهبری در جامعه اسلامی پرداخت و گفت: اگر رهبری نباشد خیلی از افراد ترسو مملکت را نابود خواهند کرد و پایبندی به تعهدات رهبری در زمانهای سخت مشخص خواهد شد.

   

  وی در پایان بر نقش تفکر بسیجی در پیشرفت کشور اشاره کرد و گفت: اگر تفکربسیجی در کشور حاکم باشد بسیاری از مشکلات اقتصادی و نیازهای کشور حل خواهد شد همانگونه که تاکنون این اتفاق افتاده  است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.