• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » سیاسی » قهرمانی ایران در کشتی فرنگی جام شاهد با شکست روسیه
    کد خبر : 2060064

    قهرمانی ایران در کشتی فرنگی جام شاهد با شکست روسیه

    قهرمانی ایران در کشتی فرنگی جام شاهد با شکست روسیهReviewed by on Nov 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، سیزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد روزهای ۷ و ۸ آذرماه با حضور ۸ کشور خارجی و پنج تیم از کشورمان در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان…

    قهرمانی ایران در کشتی فرنگی جام شاهد با شکست روسیهReviewed by on Nov 29Rating:

    به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، سیزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد روزهای ۷ و ۸ آذرماه با حضور ۸ کشور خارجی و پنج تیم از کشورمان در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم ایران A به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.
     
    رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
     
    1- ایران Aـ ۲- روسیه ۳- ایران توسعه ۴- ایران البرز ۵- آذربایجان ۶- ایران Bـ – ۷- گرجستان ۸- قرقیزستان ۹- ارمنستان ۱۰- ایران (کرمان) ۱۱- ترکیه ۱۲- لبنان ۱۳- سوریه
     
    نتایج دیدارهای برگزار شده در این مسابقات به شرح زیر است:
     
    فینال: ایران Aـ ۶-  روسیه ۴
    رده بندی: ایران توسعه، برنده ۵- ایران البرز ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۲۰ به سود ایران توسعه)
    مقام ۵- ۶: آذربایجان، برنده ۵- ایران Bـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۹ به سود آذربایجان)
    مقام ۷-۸: گرجستان ۶- قرقیزستان ۴
    مقام ۹-۱۰: ارمنستان ۹- ایران (کرمان) یک
    مقام ۱۱- ۱۲: ترکیه ۸- لبنان ۲ (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند)
     
     
    مسابقات نیمه نهایی:
    دیدار های تیم های اول گروه:
    ایران Aـ ۷- ایران توسعه ۳
    روسیه ۶ – ایران البرز ۴
    دیدارهای تیم های دوم گروه:
    ایران Bـ ۱۰- قرقیزستان صفر
    آذربایجان، برنده ۵- گرجستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۶ به سود آذربایجان)
    دیدارهای تیم های سوم گروه:
    ایران (کرمان) ۸ – لبنان صفر (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند.)
    ترکیه یک- ارمنستان ۹
     
    رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی به شرح زیر است:
     
    گروه Aـ: ۱- ایران Aـ ۲- قرقیزستان ۳- ایران (کرمان) ۴- سوریه
    گروه Bـ: ۱- ایران توسعه ۲- ایران Bـ ۳- لبنان
    گروه Cـ: ۱- ایران البرز ۲- گرجستان ۳- ترکیه
    گروه Dـ: ۱- روسیه ۲- آذربایجان ۳- ارمنستان
     
     
     
    نتایج دیدارهای مقدماتی برگزار شده (۱۵ دیدار) به شرح زیر است:
     
    دور اول:
     
    گروه Aـ:
    قرقیزستان ۹- سوریه صفر (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
    ایران Aـ ۹- ایران کرمان یک
    گروه Bـ:
    ایران توسعه، برنده ۵- ایران Bـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۸ به سود ایران توسعه)
    گروه Cـ:
    گرجستان، برنده ۵- ترکیه ۵ (امتیاز مثبت ۲۵ به ۱۹ به سود گرجستان)
    گروه Dـ:
    روسیه ۹- ارمنستان صفر (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
     
    دور دوم:
     
    گروه Aـ:
     ایران Aـ ۱۰- سوریه صفر
    قرقیزستان ۸- ایران کرمان ۲
    گروه Bـ:
    ایران Bـ ۹- لبنان یک
    گروه Cـ:
    ایران (البرز) ۶- گرجستان ۴
    گروه Dـ:
    روسیه ۸- آذربایجان ۲
     
    دور سوم:
     
    گروه Aـ:
    ایران Aـ ۷- قرقیزستان ۳
    ایران (کرمان) ۵- سوریه ۳ (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند.)
    گروه Bـ:
    ایران توسعه ۱۰- لبنان صفر
    گروه Cـ:
    ایران (البرز) ۸- ترکیه ۲
    گروه Dـ:
    آذربایجان ۷- ارمنستان ۳
    انتهای پیام

    کلیدواژه ها :
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.