• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روحانی :سیاست ایران در منطقه گفت و گو است و نه رویارویی با همسایگان
  کد خبر : 2060049

  روحانی :سیاست ایران در منطقه گفت و گو است و نه رویارویی با همسایگان

  روحانی :سیاست ایران در منطقه گفت و گو است و نه رویارویی با همسایگانReviewed by on Nov 29Rating: پایگاه خبری «بوابه فیتو » مصر نوشت:رئیس جمهوری ایران گفت: عربستان در سوریه، عراق و لبنان شکست خورده و رفتارهای کنونی آن برای پوشش گذاشتن بر بحران های داخلی اش است.فیتو افزود: روحانی تاکید کرد که ایران…

  روحانی :سیاست ایران در منطقه گفت و گو است و نه رویارویی با همسایگانReviewed by on Nov 29Rating:

  پایگاه خبری «بوابه فیتو » مصر نوشت:رئیس جمهوری ایران گفت: عربستان در سوریه، عراق و لبنان شکست خورده و رفتارهای کنونی آن برای پوشش گذاشتن بر بحران های داخلی اش است.
  فیتو افزود: روحانی تاکید کرد که ایران می خواهد مشکلاتش را در منطقه با گفت و گو و نه رویایرویی حل کند.
  روحانی در خصوص حفظ توافق هسته ای نیز گفت: تنها دو یا سه کشور از آمریکا در خصوص موضع گیری هسته ای اش حمایت کردند و بقیه جهان خواستار حفط برجام شده اند.
  پایگاه خبری «ارابیا تودی» مصر نیز نوشت: ایران، عراق، سوریه و روسیه محور مقاومت را در منطقه تشکیل می دهند و این ها برای ایجاد ثبات و صلح و امنیت در منطقه تلاش می کنند و دستاوردهای بزرگی هم داشته اند.
  پایگاه خبری «الوسط» لیبی نیز نوشت: رفتارهای کنونی ریاض در منطقه برای سرپوش گذاشتن بر بحران های داخلی و شکست هایش در سوریه، عراق و لبنان است.
  پایگاه خبری «اخبار الیوم » مصر نیز به نقل از رئیس جمهوری ایران نوشت: تهران مشکلاتش را در منطقه از طریق گفت و گو حل می کند و آمریکا نیز در خصوص برنامه هسته ای ایران و تلاش برای لغو آن تنها حمایت دو یا سه کشور را به دست آورد و همه جهان خواستار حفظ این توافق هسته ای شدند.
  پایگاه خبری مصر دی نیز نوشت:روحانی اعلام کردکه ایران در حوزه سیاست خارجی موفقیت بزرگی داشته و تقریبا همه جهان در خصوص توافق هسته ای در کنار ایران و مقابل آمریکا ایستادند.
  مصر دی افزود: روحانی تصریح کرد که توافق هسته ای توافقی محکم و پایدار است و نمی توان به آسانی آن را لغو کرد.
  پایگاه خبری «الاقباط متحدون» مصر نیز نوشت: روحانی با بیان اینکه عربستان ایران را دشمن می داند تا شکست هایش را در منطقه توجیه کند، آن ها در همه مناطق شکست خورده اند و دنبال پوشش گذاشتن بر شکست هایشان هستند.
  پایگاه خبری الشروق نیز نوشت:ریاض، عامل مشکلات موجود میان ایران و عربستان است، مشکل ریاض این است که می خواهد شکست هایش را در منطقه پنهان کند و در مقابل ایران با اتحادیه اروپا، ترکیه، عراق و افغانستان در منطقه روابط خوبی دارد .
  این پایگاه خبری در ادامه به نقل از روحانی افزود:دولت ایران با تشویق مردم به سهیم شدن در ساخت اقتصاد کشورشان و با جذب سرمایه گذاری های خارجی می خواهد رشد اقتصادی پنج درصدی داشته باشد.
  روزنامه الخبر الجزایر نیز به نقل از روحانی نوشت:عربستان به دو دلیل ایران را دشمن می داند: نخست ، سرپوش گذاشتن بر بحران های داخلی اش و دوم به خاطر شکست هایی که چندی پیش در منطقه متحمل شده است.
  الخبر در ادامه به نقل از روحانی نوشت: سیاست ایران، گفت و گو برای حل مشکلات است و نه رویارویی،تهران روابط خوبی با همه کشورهای منطقه جز با یک یا دو کشور دارد.
  خاورم **۲۰۴۱*شبس*۱۴۸۸ *گزارش: سید شاهپور حسینی* انتشار دهنده: بهمن بامداد**

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.