• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ایمن الظواهری به شکست القاعده در سوریه اذعان کرد
  کد خبر : 2060023

  ایمن الظواهری به شکست القاعده در سوریه اذعان کرد

  ایمن الظواهری به شکست القاعده در سوریه اذعان کردReviewed by on Nov 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، ایمن الظواهری سرکرده القاعده به شکست القاعده در سرزمین شام اعتراف کرد و این در شرایطی است که درگیری ها در شمال سوریه یعنی استان ادلب به نهایت…

  ایمن الظواهری به شکست القاعده در سوریه اذعان کردReviewed by on Nov 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، ایمن الظواهری سرکرده القاعده به شکست القاعده در سرزمین شام اعتراف کرد و این در شرایطی است که درگیری ها در شمال سوریه یعنی استان ادلب به نهایت خود رسیده و جبهه النصره شماری از سرکرده های القاعده از جمله ابو جلیبیب والعریدی را بازداشت کرده است.

  الظواهری با اشاره به درگیری های میان القاعده و جبهه النصره در سوریه، این درگیری ها را مورد تایید قرار داد و به بازداشت زنان وابسته به القاعده و اقدامات جبهه النصره ضد اعضای القاعده پرداخت.

  سرکرده القاعده، اقدامات جبهه النصره را عهده شکنی و نتیجه قطع ارتباط با القاعده در سال گذشته را فقط تشکیل هسته جدید القاعده که به اختلافات دامن زده است دانست و اعلام کرد که حاصل این اقدامات درگیری و کشتار و اتهام زنی و صدور فتوا ضد یکدیگر است.

  وی اعلام کرد که عهد شکنی را از سوی جبهه النصره یا هر گروه دیگری نمی پذیرد و اینکه بیعت جبهه النصره با القاعده به شکل مخفیانه باشد قابل قبول نیست.

  سرکرده القاعده گفت: بیعت میان ما با هر گروه دیگری یک نوع قرارداد الزام آور است که نقض آن حرام و پایبندی و وفاداری به آن واجب است.

  وی از تروریستها در سوریه خواست که جنگ و درگیری داخلی را رها کنند و به مقابله با بعثی ها، رافضی ها، صفوی ها، صلیبی ها و خوارج مارقین بپردازند.

  الظواهری به شکست القاعده در سوریه اذعان کرد و گفت: طرح دشمنان بیرون راندن القاعده از سرزمین شام است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.