• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دستور العبادی به نیروهای عراقی برای حفاظت از ساکنان کرکوک/”از لحاظ نظامی داعش را ریشه‌کن کردیم”
  کد خبر : 2059817

  دستور العبادی به نیروهای عراقی برای حفاظت از ساکنان کرکوک/”از لحاظ نظامی داعش را ریشه‌کن کردیم”

  دستور العبادی به نیروهای عراقی برای حفاظت از ساکنان کرکوک/”از لحاظ نظامی داعش را ریشه‌کن کردیم”Reviewed by on Nov 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود گفت: نیروهای امنیتی ۱۴ هزار کیلومتر مربع را در منطقه الجزیره…

  دستور العبادی به نیروهای عراقی برای حفاظت از ساکنان کرکوک/"از لحاظ نظامی داعش را ریشه‌کن کردیم"Reviewed by on Nov 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود گفت: نیروهای امنیتی ۱۴ هزار کیلومتر مربع را در منطقه الجزیره پاکسازی کردند و ما از نظر نظامی به وجود داعش پایان داده‌ایم.

  وی افزود: از ۱۰۰ سال پیش دولت‌هایی که پشت سر هم روی کار آمدند نتوانستند به شکل کامل کنترل مرزها با سوریه را در دست بگیرند.

  العبادی گفت: رخدادهای سینای مصر دیدگاه عراق درباره خطر تروریسم را ثابت کرد. ما از رهبران منطقه می‌خواهیم به همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم بپردازند.
  نخست وزیر عراق به نیروهای امنیتی دستور داد که از جان تمامی شهروندان در استان کرکوک حفاظت کنند.

  حیدر العبادی گفت: بازپرسان بین المللی در عراق وجود ندارند. ما از یک سال پیش کمیته مبارزه با تروریسم را تأسیس کردیم و به نتایج دقیقی دست یافتیم که مهم‌ترین آن پیگیری معاملات، حساب‌های داخل و خارج، روند انتقال اموال و وضعیت کلی این‌ها است. من می‌خواهم این خبر را بدهم که فعالیت ما علیه تجار و سرمایه‌گذارانی نیست که می‌خواهند اقتصاد را به شکل درست بازسازی کنند. ما از این‌ها دفاع می‌کنیم. ما هیچ کسی را قبل از پایان تحقیقات به دستگاه قضایی به اتهام فساد ارجاع نمی‌دهیم.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.