• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آلمان اخراج پناهندگان سوری را در دستور کار قرار می‌دهد
  کد خبر : 2059803

  آلمان اخراج پناهندگان سوری را در دستور کار قرار می‌دهد

  آلمان اخراج پناهندگان سوری را در دستور کار قرار می‌دهدReviewed by on Nov 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "هانوفرشه آلگماینه سایتونگ"، در اتحادیه احزاب متحد مسیحی تصمیماتی مد نظر قرار داده شده است که بر اساس آن پناهندگانی از سوریه باید دوباره به…

  آلمان اخراج پناهندگان سوری را در دستور کار قرار می‌دهدReviewed by on Nov 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "هانوفرشه آلگماینه سایتونگ"، در اتحادیه احزاب متحد مسیحی تصمیماتی مد نظر قرار داده شده است که بر اساس آن پناهندگانی از سوریه باید دوباره به وطن خود بازگردانده شوند. همه ایالات آلمان که توسط سیاستمداران اتحادیه احزاب متحد مسیحی اداره می شوند از این ابتکار عمل که لغو ممنوعیت اخراج پناهندگان سوری را در نظر دارد استقبال کرده اند.

  بر اساس این طرح، احزب متحد مسیحی می خواهند از تابستان آینده برای اولین بار دوباره شهروندان سوری را به وطنشان اخراج کنند. این طرح از یک درخواست ایالت زاکسن به کنفرانس وزرای داخلی ایالات آلمان منشعب شده است که پایگاه خبری RND  آلمان درباره آن گزارش داده است. این تصمیم با حمایت همه ایالات آلمان به مدیریت سیاستمداران اتحادیه احزاب متحد مسیحی مواجه شده است.

  سازمان های امنیتی آلمان در حال حاضر در حال بررسی و ارزیابی مجدد شرایط امنیتی در سوریه هستند. انتظار می رود این ارزیابی مناطق معینی در سوریه را به عنوان مناطق امن برای پناهندگان ارزیابی کند. بر اساس پیش نویس تصمیمی، اتحادیه احزاب متحد مسیحی تصمیم دارد طرح توقف اخراج پناهندگان سوری را که پایان سپتامبر سال ۲۰۱۷ منقضی می شود تنها تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۱۸ تمدید کند.  

  وزرای داخلی ایالات آلمان از حزب سوسیال دموکرات این پیشنهاد اتحادیه احزاب متحد مسیحی را رد می کنند. آن ها خواستار این هستند که توقف اخراج پناهندگان به سوریه حداقل تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ تمدید شده و بعد از آن هم مجددا درباره آن تصمیم گیری شود. کنفرانس دو روزه  وزرای داخلی ایالات آلمان با حضور وزرای داخلی همه ایالات این کشور و همچنین وزیر کشور آلمان در ۷ دسامبر ( ۱۶ آذر) در لایپزیگ برگزار می شود.

  آخرین ارزیابی شرایط امنیتی در سوریه از طرف آلمان مربوط به سال ۲۰۱۲ می شود. از ماه مارس سال ۲۰۱۱ درگیری های داخلی در سوریه حاکم است. پیامد این درگیری ها بر اساس اطلاعات کمیسر پناهندگان سازمان ملل تا به حال ۵.۴ میلیون نفر این کشور را ترک کرده اند. اکثر این پناهندگان در کشورهای مرزی سوریه در لبنان، اردن، ترکیه و مصر اقامت دارند. در آلمان در حال حاضر حدود ۶۵۰ هزار پناهنده سوری زندگی می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.