• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیشنهاد حزب دمکرات کردستان عراق برای برگزاری انتخابات زودرس
  کد خبر : 2059639

  پیشنهاد حزب دمکرات کردستان عراق برای برگزاری انتخابات زودرس

  پیشنهاد حزب دمکرات کردستان عراق برای برگزاری انتخابات زودرسReviewed by on Nov 28Rating: سیویلی امروز (سه شنبه) در گفت وگو با رسانه های حزب دمکرات کردستان عراق با اعلام این مطلب افزود: اگر تمامی احزاب کرد عراقی شریک در تشکیلات کنونی منطقه برای مدیریت امور به توافق نرسند، پیشنهاد حزب دمکرات، برگزاری پیش از موعد…

  پیشنهاد حزب دمکرات کردستان عراق برای برگزاری انتخابات زودرسReviewed by on Nov 28Rating:

  سیویلی امروز (سه شنبه) در گفت وگو با رسانه های حزب دمکرات کردستان عراق با اعلام این مطلب افزود: اگر تمامی احزاب کرد عراقی شریک در تشکیلات کنونی منطقه برای مدیریت امور به توافق نرسند، پیشنهاد حزب دمکرات، برگزاری پیش از موعد انتخابات برای رقم زدن سرنوشت سیاسی این منطقه است.
  مسئول روابط خارجی حزب دمکرات کردستان عراق تاکید کرد: این حزب آماده برگزاری انتخابات در منطقه شمال عراق است.
  همزمان با این موضع گیری محمود محمد سخنگوی حزب دمکرات کردستان عراق نیز تاکید کرد که این حزب موافق منحل کردن تشکیلات کنونی و تشکیل دولت جدید موقت نیست و در این مورد با جنبش تغییر و سایر گروهها مذاکره خواهد کرد.
  جنبش تغییر، جماعت اسلامی و شماری از گروههای سیاسی و شخصیت های کرد عراقی کماکان تصریح می کنند که راه برون رفت از بحران ناشی از شکست همه پرسی سوم مهرماه، تشکیل دولت محلی موقت در کردستان عراق است.
  نیچروان بارزانی نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق روز دوشنبه به رسانه ها در این خصوص گفته بود که تشکیلات کنونی نیز موقت و صرفا برای چند ماه تا زمان برگزاری انتخابات می باشد.
  تشکیلات کردستان عراق درصدد است تا با سایر احزاب کردی در خصوص شیوه ای برای مدیریت منطقه تا زمان برگزاری انتحابات این منطقه به توافق برسد که تاکنون در این راستا توافقی بدست نیامده است.
  خاورم*۳۵۱*۴*۳۸۰*۱۲۷۵
  انتشار دهنده: مجید جعفری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.