• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گزارش شش ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد برجام در حال تدوین است
  کد خبر : 2059606

  گزارش شش ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد برجام در حال تدوین است

  گزارش شش ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد برجام در حال تدوین استReviewed by on Nov 28Rating: حسین نقوی حسینی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، در مورد گزارش چهارم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد اجرای برجام گفت: گزارش شش ماهه چهارم در کمیسیون امنیت…

  گزارش شش ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد برجام در حال تدوین استReviewed by on Nov 28Rating:

  حسین نقوی حسینی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، در مورد گزارش چهارم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد اجرای برجام گفت: گزارش شش ماهه چهارم در کمیسیون امنیت ملی مجلس در حال تدوین است، در این راستا نیازمند بازدیدهایی از مراکز هسته ای هستیم.
  وی افزود: ما در حال تعیین و زمان بندی بازدید از برخی مراکز هسته ای در راستای گزارش چهارم وزارت خارجه هستیم، ولی هنوز زمان و مکان دقیق بازدیدها مشخص نشده است.
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد سفر رییس گروه روابط پارلمان اروپا با ایران به کشورمان گفت: مراودات پسابرجامی کشورهای اروپایی با جمهوری اسلامی ایران می تواند به ارتقای سطح روابط ایران با این کشورها کمک زیادی کند.
  وی افزود: این موضوع زمانی اهمیت بیشتری می یابد که سه کشور اروپایی اتحادیه اروپا عضو ۱+۵ هستند؛ این مساله می تواند در اجرای برجام موثر باشند.
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این رفت و آمدها، نشست ها و مراودات بسیار موثر است، مشروط به این که آنچه که مود توافق قرار می گیرد، عملیاتی شود یعنی اروپایی ها منتظر تصمیمات آمریایی ها نباشند اگر اروپایی ها همانند توتال فرانسه منتظر تصمیمات آمریکایی باشند، این رفت و آمدها سودی برای ملت ایران ندارد ولی اگر آنان متاثر از مواضع آمریکایی ها نباشند و خود مستقل وارد مذاکره با ایران باشد و سطح روابط را ارتقا دهند کمک زیادی به افزایش روابط می کند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، یانوش لواندوفسکی رییس گروه روابط پارلمان اروپا با ایران و هیات همراه وی صبح شنبه هفته جاری وارد تهران شد، وی در سفر سه روزه خود به تهران با وزیر امور خارجه، رییس مجلس، وزیر کشور، رییس کمیسیون حقوقی مجلس و رییس فراکسیون زنان دیدار کرد.
  لوانفدوفسکی روز گذشته دوشنبه به همراه هیات همراه خود سفری به اصفهان داشت.
  کورنیلا ارنست نماینده پارلمان اروپا و معاون کمیته روابط با ایران از گروه چپ ها، کلاوس بوخنر نماینده پارلمان اروپایی از آلمان از گروه سبزها، جوزف وایدان هولتزر نماینده پارلمان اروپایی از اتریش از گروه سوسیالیست ها، فلاویو زانوتاتو نماینده پارلمان اروپا از اتریش از گروه سوسیالیست ها، زانو ناتو نماینده پارلمان اروپا از ایتالیا از گروه سوسیالیست ها و نیکولو ریانلدی منشی هیات روابط با ایران ، لواندوفسکی را در سفر به تهران همراهی می کنند.
  سیام**۹۱۲۱ خبرنگار: سمیه لاری*انتشار:امیرکاردان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.