• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » افشاگری تلویزیون نبأ در مورد همکاری امارات با تروریست ها
  کد خبر : 2059556

  افشاگری تلویزیون نبأ در مورد همکاری امارات با تروریست ها

  افشاگری تلویزیون نبأ در مورد همکاری امارات با تروریست هاReviewed by on Nov 28Rating: این شبکه تلویویزنی عربی وابسته به اپوزیسیون عربستان روز سه شنبه افزود: گزارش های مزبور همچنین از دست داشتن امارات در کشتار شکل گرفته در جمعه گذشته در مسجد جامع الروضه منطقه سینا واقع در شمال مصر سخن به میان آورده…

  افشاگری تلویزیون نبأ در مورد همکاری امارات با تروریست هاReviewed by on Nov 28Rating:

  این شبکه تلویویزنی عربی وابسته به اپوزیسیون عربستان روز سه شنبه افزود: گزارش های مزبور همچنین از دست داشتن امارات در کشتار شکل گرفته در جمعه گذشته در مسجد جامع الروضه منطقه سینا واقع در شمال مصر سخن به میان آورده اند.
  هرچند امارات به ظاهر اعلام می کند با گروه تروریستی داعش در هر کجا که حضور داشته باشد، مقابله می کند اما واقعیت ها از حمایت مخفیانه ابوظبی از داعش حکایت دارد.
  گزارش های مزبور نشان می دهد که اکثر اقدامات تروریستی شکل گرفته توسط داعش با تامین هزینه آنها از سوی امارات انجام گرفته است و هدف از آنها توطئه چینی علیه کشورهای عربی و توقف موج آزادی و استقلال خواهی افکارعمومی در جهان عرب است که حکمرانان ابوظبی به شدت از آن می ترسند.
  به گفته تلویزیون نبأ، کارشناسان بر دست داشتن امارات در انفجار تروریستی اخیر در سینای مصر تاکید کرده اند که ۳۰۵کشته در میان نمازگزاران مسجد جامع الروضه از خود بر جای گذاشت.
  بر پایه همین گزارش، امارات بخش عمده ای از هزینه های اقدامات تروریستی داعش در سینای مصر را تامین می کند.
  ناظران سیاسی این سوال را مطرح کرده اند که چرا شبکه تلویزیونی اسکای نیوز که هزینه آن از سوی امارات تامین می شود، به سرعت خبر کشتار نمازگزاران مصری را منتشر کرد.
  آنان تاکید کردند این سرعت عمل نشان می دهد دستگاه اطلاعات امارات در جریان این عملیات قرار داشت و همین امر باعث مطرح شدن امکان دست داشتن نهادهای امنیتی امارات از نظر طراحی و برنامه ریزی و تامین هزینه عملیات مزبور شده است.
  از سوی دیگر تارنمای خبری الشاهد چندی پیش جزئیات اعترافات جاسوس اماراتی بازداشت شده توسط مقامات لیبی را منتشر کرد. این جاسوس فاش کرد که امارات هزینه داعش را در سینا تامین می کند تا رژیم مصر را گرفتار کند و به منظور تحقق بخشیدن به منافع خود آن را تحت فشار قرار دهد.
  درهمین راستا پویش بین المللی تحریم امارات نقشه تامین هزینه تروریسم از سوی امارات در برخی از کشورهای جهان و به طور خاص منطقه خاورمیانه را منتشر کرده است. بر اساس این نقشه امارات بیش از ۳۰ میلیون دلار به تشکیلات داعش در سینا و ۶۰ میلیون دلار به جنبش جوانان سومالی و ۴۲ میلیون دلار به گروه موسوم به الجیش الاسلامی در لیبی و بیش از ۱۲۰ میلیون دلار به گروه های مسلح در پاکستان پرداخت کرده است.
  پویش مزبور توضیح داد : ‘حمایت امارات از داعش در قالب شبکه های پول شویی در دوبی و ابوظبی انجام می گیرد.’
  وزارت خارجه آمریکا نیز در یکی از گزارش های خود تاکید کرد که امارات مرکز منطقه ای و جهانی انتقال پول به گروه های تروریستی محسوب می شود.
  خاورم ** ۱۴۸۷ ** ۱۰۶۴
  مترجم : قاسم غضبانپور
  http://nabaa.tv/archives/112985

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.