• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گسترش گفتمان مقابله با تروریسم راهبردی برای جلوگیری از تفکر داعش در دیگر کشورها
  کد خبر : 2059541

  گسترش گفتمان مقابله با تروریسم راهبردی برای جلوگیری از تفکر داعش در دیگر کشورها

  گسترش گفتمان مقابله با تروریسم راهبردی برای جلوگیری از تفکر داعش در دیگر کشورهاReviewed by on Nov 28Rating: حسین شیخ الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به فروپاشی دولت خودخوانده داعش، تاکید کرد: داعش دیگر نمی تواند جغرافیایی را در اختیار بگیرد و به عنوان یک قدرت دارای…

  گسترش گفتمان مقابله با تروریسم راهبردی برای جلوگیری از تفکر داعش در دیگر کشورهاReviewed by on Nov 28Rating:

  تنذانحسین شیخ الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به فروپاشی دولت خودخوانده داعش، تاکید کرد: داعش دیگر نمی تواند جغرافیایی را در اختیار بگیرد و به عنوان یک قدرت دارای سرزمین از بین رفته است.

  عضو جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه داعش پادگان و پایگاه آموزشی ندارد اظهار کرد: آنها فقط می توانند مانند القاعده به صورت پراکنده اقدامات تروریستی کنند.

   وی تصریح کرد: آنها مجبور هستند به جایی بروند که ظرفیت مخفی کاری را دارد و جاهایی که به داعش فرصت فعالیت را می دهد، می تواند اماکنی باشد که سلفی گری تند و وهابیت در آنجا وجود داشته باشد.

   شیخ الاسلام با بیان اینکه لیبی، مصر، افغانستان، عربستان و تاحدودی پاکستان چنین ظرفیتی را دارند، اظهار کرد: وقتی یک چریک می خواهد فعالیت کند باید به منطقه ای برود که او را بپذیرند و امنیت خودش به مشکل تبدیل نشود در این شرایط تلاش خواهد کرد عملیات تروریستی را با همان مقدار کم اجرایی کند تا بگوید زنده است.

  عضو جامعه اسلامی مهندسین در پایان خاطر نشان کرد: اگر ما بتوانیم گفتمان مقابله با تروریسم و حکومت سازی و حکومت داری را گسترش دهیم ، ظرفیت مقابله با چنین عملیات هایی به وجود می آید و داعش حتی به صورت پراکنده هم قادر به ابراز وجود در دیگر کشورها نخواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.