• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نامه ای به امام عصر ( عج )
  کد خبر : 2059453

  نامه ای به امام عصر ( عج )

  نامه ای به امام عصر ( عج )Reviewed by on Nov 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  چهارفصل؛ اماما ، محبوبا ، مهدی عزیز،سلام علیکم  امیدوارم  به همین زودیها بیایی و زمین را تا بخواهم سبز سبز و تا بخواهم سرخ سرخ  پر از شقایق کنی ….

  نامه ای به امام عصر ( عج )Reviewed by on Nov 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  چهارفصل؛ اماما ، محبوبا ، مهدی عزیز،سلام علیکم

   امیدوارم  به همین زودیها بیایی و زمین را تا بخواهم سبز سبز و تا بخواهم سرخ سرخ  پر از شقایق کنی .

  ای درمان درد کوخ نشینان و مستمندان ، ای حقیقت تابانی که خیال و پندارت جانها را طراوت می بخشد ،  ای منتقم آل محمد (ص) ؛ بیش از این غریق دریای غربت و تنهایمان مکن ؟

  ای مهربان مهربانان، از میان ظلمتی که بر درون و بیرونمان سایه افکنده ، روزنه ای به روشنایی چهره دلگشایت بگشا تا بهانه ای برای زنده ماندنمان باشد .

  ای انتظار ظهورت تنها امید مستضعفان و از قلم افتادگان در این دنیایی که عدالت قربانی همه چیز شده است بیا و ما را بیش از این نگران هجرانت مکن که از نامردیهای دنیا سخت به ستوه آمده ایم .

  مهدی جان ای مخاطب آشنای دردهای ناگفتنی ، دیگر جای درنگ نیست ؛ بیا تا حکایت سالیان دراز درد و غم و جدایی و تا دل سالها شکنجه و عذاب را  به حضورت عرضه نمایم .

  مهدی جان اگر بناست در عشق فراقت بسوزیم ، طاقتمان و اگر بناست با دوری ات بسازیم ، قدرتمان ده . ای گل زهرا ، اگر نباشد امید انتظار تو و اگر نباشد عطر دل انگیز حضور تو در این کره خاکی؛ در تعفن این لاشه های مردار دنیا ، چگونه تاب آوریم ؟

  و اگر نباشد امید به زودتر آمدنت در این سرمای بی کسی چگونه به سرآوریم ؟ مهدی جان کاسه صبر و انتظارمان لبریز شده ، بیش ازاین در پس پرده غیب اسرار پنهان مشو ؛‌

  بیا و دوستان را صلا زن و اگر قابل دانستی مرا نیز بخوان بسوی خودت ، تا آنگاه سرشارازشراب وصل محبوب ، در بوستان عشقت ،باخرام و چرام ، خندن لب و مست، در لشکر عشقت به رقص در آیم و آوازخوانان و نعره کشان به لشکر کفر بتازم تا یا جانانه از پی شهیدان بروم و یا در سایه سار حکومت عدل آفرینت ، آسوده خاطر بنشینم و طعم شیرین عدالت را بچشم وشاهد صحنه های وحشتناک بی عدالتی نباشم .

  مهدی جان تو که آستانت بر روی پابرهنگان، گمنامان ، از قلم افتادگان ، و کوخ نشینان و مهر باطل خوردگان این فضای غبار آلود، گشاده تر از سایرین است ما را نیز که در این فضا مهر باطل خورده ایم ؛ از این آستان محروم مکن .

  مهدی جان ؛ بیا و غبار اندوه و غم را از رخسار ولایت جویان بردار تا در عید گاه وصالت ، شراب ناب دیدارت را جرعه جرعه و صف صف بنوشیم و نعره های عشق جمالت را سر دهیم . بیا ای عزیز که سالهای سال در انتظار قدوم مبارکت از پنجره امید انتظار ، چشم بر افق روشن دیدارت دوخته ایم تا بیایی و مرارتهای فراق را از قلبهای شکسته مان ، بزدایی ، ای دسته گل محمدی ، بیا که روز رزمت با دشمنان ،روز بزم دوستدارانت خواهد بود .

  مهدی جان ، روزهای فراقت بر عاشقان رویت ، چون شبهای تار و شب وصال چون روز روشن است .مهدی جان اگر صبرمان حتی کوه قاف باشد ، دیگر از حرارت جدایی، چون برف تابستانی در حال آب شدن است، بیا که گوشهایمان در انتظار شنیدن پیام آسمانی جاءالحق و زهق الباطل توست .

  گل هیشه بهار فاطمه تا کی نیاز انتظارمان را بر ,می آوری ؟ اماما:آنقدر در کشتی عشقت نشینیم شب و روز یا به ساحل می رسیم یا غرق دریا می شویم . آن قدر بر سر کوی تو نشینیم و یاادرکنی ادرکنی بگوییم تا جز سایه نامت بر قلبمان نتابد و جز عشق دیدارت ، عشقی در وجودمان نباشد و جز داستان فراقت در لابلای یاداشتهای غم آلودمان ، داستانی دیگر جلوه نکند.اگرچه اکنون شب است و تاریکی بیداد می کند و برگرده ولایت و ولایت باوران ،شلاق ظلم می رانند،ولی به کوری چشم دشمنان و خفاشان سنگدل ، صبح صادق خواهد آمد و نور خدا بر عاشقان لقای تو خواهد تابید، در انتظاریم که بیایی و آنگاه خرامان وگریه کنان پیش تو خواهم آمد و قصه این جداییهای تلخ را خواهم گفت تا بدانی و بخوانی حدیث دلم را ، تو بیا تو بی بهار بیا که خودت تداعی بهاری .

  مهدی جان همه هستی را به دامانت ریختن چه صفایی دارد ،در این فضای غبار گرفته اگرچه گریستن را نیاموخته ام اما برای جدایی ات خواهم گریست می دانم ، هنوز هم در بسیاری از جاهای این مرز و بوم ، رنگی از تو نیست ، شرمنده ایم !! می خواهیم آغاز امامت تورا  به امید تولد دوباره خودمان به جشن می نشینیم ، چرا که خفاشان ، دنیا را بی تو می خواهند و برای نیامدت همه خوبی ها را به اسارت برده اند و انسان ها را گروه گروه به مسلخ می برند ، ما هم دلهایمان را برایت آذین بسته ایم تا (( اگر بخواهند در مقابل دین ما بایستند ، در مقابل تمام دنیای آنان خواهیم ایستاد)) ای قائم آل محمد(ص) تو که جد حیدری ات  آزار یک زن یهودی را در ذمه حکومتش تاب نیاورد ؛

  حال شیعیان و مسلمانان بی پناه را در فلسطن و لبنان  عراق و افغانستان و شام و یمن  و سراسر این کره خاکی  در ذمه حکومت یهودیان بنگر؟ خدا کند  که زودتر بیایی و با ذوالفقار حیدری ات بزنی بر کمر کفر و زوز و زر و تزویر ، ضربه ای دیگر ! 

  شهرام مهدوی مطلق

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.