• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا یک شبکه تلویزیونی برای نیروهای پ.ک.ک در سوریه تاسیس کرد
  کد خبر : 2059441

  آمریکا یک شبکه تلویزیونی برای نیروهای پ.ک.ک در سوریه تاسیس کرد

  آمریکا یک شبکه تلویزیونی برای نیروهای پ.ک.ک در سوریه تاسیس کردReviewed by on Nov 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، وبسایت اینترنتی روزنامه ینی شفق در گزارشی نوشت: آمریکا با هدف حمایت از ادامه تبلیغات منفی پ.ک.ک علیه ترکیه، یک شبکه تلویزیونی به نام ‘الیوم’ و با هزینه ۲.۵…

  آمریکا یک شبکه تلویزیونی برای نیروهای پ.ک.ک در سوریه تاسیس کردReviewed by on Nov 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، وبسایت اینترنتی روزنامه ینی شفق در گزارشی نوشت: آمریکا با هدف حمایت از ادامه تبلیغات منفی پ.ک.ک علیه ترکیه، یک شبکه تلویزیونی به نام ‘الیوم’ و با هزینه ۲.۵ میلیون دلار در سوریه تاسیس کرده است.
  به نوشته این رسانه، شبکه تلویزیونی الیوم از تاریخ ۱۵ نوامبر جاری(۲۴ آبان ماه) شروع به پخش برنامه هایی با هدف تبلیغ گروه تروریستی پ.ک.ک و سیاه نمایی اقدامات ترکیه کرده است به طوری که در بسیاری از گزارش های سیاسی ـ تبلیغی خود، ترکیه را در عملیات سپر فرات به عنوان یک رژیم اشغالگر معرفی می کند.
  ینی شفق اضافه کرد: دفتر مرکزی این شبکه تلویزیونی در ایالت میشیگان آمریکا و دفتر محلی آن در منطقه قامیشلی سوریه با ۴۰ کارمند مشغول به پخش برنامه هایی به زبان عربی در راستای تبلیغ پ.ک.ک، سیاه نمایی اقدامات ترکیه و اقناع توده های عرب در موضوع اشغالگری آمریکا است.
  این رسانه نزدیک به دولت ترکیه مدعی شد: شبکه تلویزیونی الیوم در برنامه های سیاسی ـ تبلیغی ۱۰ روز گذشته سعی کرد تا حضور آمریکا در سوریه را به منظور حمایت از پ.ک.ک در مبارزه با داعش توجیه و همچنین حمایت توده مردم را در این موضوع جلب کند.
  به نوشته این رسانه، آمریکایی ها پیش از این نیز در زمان اشغال عراق، یک شبکه تلویزیونی با نام ‘الهورا’ در این کشور از سال ۲۰۰۴ راه اندازی کرده بودند که به فعالیت های تبلیغی در راستای منافع آمریکا و هدایت افکار عمومی مردم عراق می پرداخت.
  خاورم/۱۹۰۵**انتشار دهنده: حسن فاخری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.