• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » افزایش نمایندگان مجلس تاکنون فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده است
  کد خبر : 2059316

  افزایش نمایندگان مجلس تاکنون فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده است

  افزایش نمایندگان مجلس تاکنون فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده استReviewed by on Nov 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رضا شیران خراسانی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: بیش از ۱/۵ میلیارد دلار از طرف مقام معظم رهبری برای ایجاد اشتغال اختصاص یافته که از…

  افزایش نمایندگان مجلس تاکنون فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده استReviewed by on Nov 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رضا شیران خراسانی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: بیش از ۱/۵ میلیارد دلار از طرف مقام معظم رهبری برای ایجاد اشتغال اختصاص یافته که از این رقم مبلغ ۶۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال روستایی خراسان رضوی تخصیص یافته که در حال تکمیل دستور العمل پرداخت می باشد.

   

  وی با اشاره مدیریت سردار سلیمانی در میدان جهاد با دشمن داعشی افزود: مدیریرت جهادی نمی تواند قبول کند که فاصله ستاد از صف فاصله داشته باشد و شاهد هستیم این سرباز اسلام در خط نبرد حاضر است و اگر بخواهیم مشکلات اقتصادی کشور حل شود باید مدیریت جهادی داشته باشیم.

   

  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی ادامه داد: خدمت جهادی بدون منت بر اساس وظیفه و بر مدار ولایت مداری و ارزش مداری صورت می پذیرد و عملکرد مدیران را باید بر اساس این محورها سنجید.

   

  شیران خراسانی تصریح کرد: استکبار جهانی با همه امکانات و تجهیزات به میدان آمد تا غده سرطانی دیگری در منطقه ایجاد کند که سردار سلیمانی با دیگر تشکل های اسلامی، اجازه رسیدن داعش به اهدافش را ندادند.

   

  این نماینده مجلس با اشاره به پایان کار داعش در منطقه عنوان کرد: امروز داعش دیگر دارای سرزمینی نیست وباید با وحدت و همدلی اجازه ندهیم تفکر داعشی دوباره دارای موقعیت شود.

   

  وی با اشاره به امنیت در منطقه مرزی تربت جام، خاطرنشان کرد: امنیت منطقه مرزی تربت جام به دلیل وحدت و همدلی مردم شیعه و اهل سنت است و چنانچه مسئولی خواسته یا نخواسته به این وحدت وهمدلی صدمه بزند یقینا خائن و نیروی استکبار شده است. 

   

  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به افزایش نمایندگان خراسان رضوی، ابراز داشت: براساس قانون اساسی هر ۱۰ سال افزایش نماینده صورت می گیرد که لازم است در هئیت دولت تصویب و به صورت لایحه به مجلس ارائه و پس از تصویب درمجلس و تائید شورای نگهبان اجرا شود و تاکنون فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده است و چنانچه اعلام کند که در حوزه انتخابیه نماینده اضافه شده وجاهت قانونی ندارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.