• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » افزایش بازگشت پناهندگان سوری از اردن به سوریه/ ماهانه یک هزار پناهجو اردن را ترک می کنند
  کد خبر : 2059297

  افزایش بازگشت پناهندگان سوری از اردن به سوریه/ ماهانه یک هزار پناهجو اردن را ترک می کنند

  افزایش بازگشت پناهندگان سوری از اردن به سوریه/ ماهانه یک هزار پناهجو اردن را ترک می کنندReviewed by on Nov 28Rating: به نوشته روزنامه الغد اردن، محمد الحواری افزود: با وجود اینکه ماهانه یک هزار نفر از اردن به سوریه بازگشتند، اما این آمار همچنان بسیار اندک است و تنها معادل ۰.۲ درصد از کل…

  افزایش بازگشت پناهندگان سوری از اردن به سوریه/ ماهانه یک هزار پناهجو اردن را ترک می کنندReviewed by on Nov 28Rating:

  به نوشته روزنامه الغد اردن، محمد الحواری افزود: با وجود اینکه ماهانه یک هزار نفر از اردن به سوریه بازگشتند، اما این آمار همچنان بسیار اندک است و تنها معادل ۰.۲ درصد از کل آوارگان مستقر در اردن می شود.
  الحواری در ادامه با بیان اینکه ۷۵۰ سوری در اکتبر گذشته، یک هزار و ۷۸ سوری در سپتامبر و یک هزار و ۲۰۳ سوری در ماه اوت از اردن داوطلبانه به کشورشان بازگشتند، تاکید کرد: این نشان‌دهنده افزایش میانگین آنها در مقایسه با شش ماه قبل آن است که تنها یک هزار و ۷۰۰ نفر بازگشتند.
  وی گفت: آوارگان سوری با میل خود و بدون هیچ گونه فشار و درخواستی از اردن به سوریه باز می گردند.
  سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان در اردن اضافه کرد: بازگشت آرامش به بخش هایی از سوریه یکی از عوامل بازگشت آوارگان است، اما مهم ترین عامل مسائل خانوادگی و فشارهای اقتصادی است که آوارگان در خارج سوریه با آن مواجه هستند و همین مساله باعث بازگشت آن ها به سوریه شده است.
  وی گفت: با توجه به توافق کشورهای روسیه، آمریکا و اردن برای برقراری آتش بس در جنوب سوریه، نیروهای آمریکایی در نزدیکی مرزهای جنوبی سوریه با اردن مستقر شده و به روند بازگشت سوری‌ها با مشارکت نیروهای اردنی کمک می‌کنند.
  براساس آمار، اردن میزبان حدود ۶۸۰ هزار پناهجوی سوری است که از مارس (اسفند/ فروردین) ۲۰۱۱ از جنگ در کشورشان به این کشور فرار کردند.
  شبک**۹۳۶۵**۱۳۹۲**مترجم: رضا میرزائی**انتشار: ابوالفضل بابایی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.