• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مرتضوی کیاسری: برجام نقطه عطف عملکرد دولت روحانی/ دولت در کنترل تنگناهای اقتصادی مناسب عمل کرده است
  کد خبر : 2059201

  مرتضوی کیاسری: برجام نقطه عطف عملکرد دولت روحانی/ دولت در کنترل تنگناهای اقتصادی مناسب عمل کرده است

  مرتضوی کیاسری: برجام نقطه عطف عملکرد دولت روحانی/ دولت در کنترل تنگناهای اقتصادی مناسب عمل کرده استReviewed by on Nov 27Rating: حجت‌الاسلام علی‌اکبر مرتضوی کیاسری روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا اظهار داشت: معتقدم، دولت در سیاست خارجی از موفقیت خوبی برخوردار بوده است؛ کاستی های موجود در این…

  مرتضوی کیاسری: برجام نقطه عطف عملکرد دولت روحانی/ دولت در کنترل تنگناهای اقتصادی مناسب عمل کرده استReviewed by on Nov 27Rating:

  حجت‌الاسلام علی‌اکبر مرتضوی کیاسری روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا اظهار داشت: معتقدم، دولت در سیاست خارجی از موفقیت خوبی برخوردار بوده است؛ کاستی های موجود در این حوزه نه به دلیل بی تدبیری دولت که به دلیل عداوت دشمن است.
  وی افزود: آنچه اکنون در بحث برجام داریم ربطی به دولت ندارد که اگر برجام نافرجام بود و دودی نداشت که به چشم دشمنان برود پس چرا این همه بی تابی می کنند و می خواهند آن را وتو کنند.
  عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: به تعبیر دشمنان ، ایران در مساله برجام سر آنها کلاه گذاشت اما واقعیت این است که دولت در این مساله تدبیر مناسبی داشت و در دولت های یازدهم و دوازدهم به نحو مطلوب آن را پیگیری کرد.
  وی اظهار کرد: این که در مساله برجام لایحه های مختلف علیه ایران مصوب می کنند و در همراهی جمهوری خواهان با ترامپ فشارهای بسیاری به بهانه برجام بر کشور اعمال می شود به دلیل موفقیت دولت در این حوزه است. دولت موفق بوده اگر چه ترامپ در صدد وتوی برجام است.
  مرتضوی کیاسری ادامه داد: با این که تصمیم ترامپ برای وتو کردن برجام، جدی است اما با هوشمندی مقام معظم رهبری که فرمودند اگر آنها پاره کنند ما برجام را آتش می زنیم، دولت هم هوشمندانه در مقابل این نگاه و نگاه مجلس به عنوان نظام اجرایی کشور همراهی کرده است.
  وی افزود: مهم این است که دولت استراتژی خوبی انتخاب کرد و با رهبر انقلاب و آنچه مجلس در کمیسیون نظارت بر برجام نقطه نظراتی را اعلام کرد دولت مغایراتی را اعلام نکرده و این همراهی نتایج خوبی داشت؛ تا آنجایی که معتقدم آمریکا به نتیجه مطلوب مورد نظر خود در برجام نرسید.
  این فعال سیاسی در زمینه اقتصادی هم عملکرد دولت را مناسب ارزیابی کرد و افزود: عملکرد مطلوب نداشتن را به مشکلات اقتصادی موجود نسبت می دهند، این مشکلات وجود دارد و دولت باید این مساله را بدان گونه ترجمه کند که مشکلات را با برنامه خود تسهیل کند.
  وی تاکید کرد: دولت باید مشکلات جاری در حوزه اقتصاد را تعدیل کند و معتقدم در بخش اقتصادی دولت رفوزه نیست اما نمره مطلوبی را نتوانست کسب کند چرا که زمانی می توانیم بگوییم نمره آن خوب است که اثرات آن در زندگی مردم ملموس باشد.
  این عضو خانه احزاب با تاکید بر ضرورت کنترل تورم گفت: به طور طبیعی هجوم تنگناهای اقتصادی برطرف شده و دولت در کنترل هجوم تنگناهای خوب عمل کرد.
  وی افزود: دولت با عملکرد خود در حوزه اقتصادی، از بیشتر شدن مشکلات جلوگری کرده است اما ایجاد رفاه و آرامش بیشتر باید ملاحظه شود.
  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است سه شنبه شب در برنامه بعد از خبر از شبکه یک سیما در خصوص عملمکرد ۱۰۰روزه دولت دوازدهم به مردم گزارش دهد.
  سیام**۶۹۸۴** ۱۴۴۹**۱۴۴۰گفت و گو: امیر خان زاده** گلشن

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.