• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بسیج جهانی اسلام، استکبار را به تلاطم واداشته است/ تربیت نیروهای بسیج مردمی در عراق و سوریه حاصل تجربیات ارزشمند ایران است
  کد خبر : 2059152

  بسیج جهانی اسلام، استکبار را به تلاطم واداشته است/ تربیت نیروهای بسیج مردمی در عراق و سوریه حاصل تجربیات ارزشمند ایران است

  بسیج جهانی اسلام، استکبار را به تلاطم واداشته است/ تربیت نیروهای بسیج مردمی در عراق و سوریه حاصل تجربیات ارزشمند ایران استReviewed by on Nov 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مهدیخانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به نقش مدافعان حرم در پیروزی گروه مقاومت…

  بسیج جهانی اسلام، استکبار را به تلاطم واداشته است/ تربیت نیروهای بسیج مردمی در عراق و سوریه حاصل تجربیات ارزشمند ایران استReviewed by on Nov 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مهدیخانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به نقش مدافعان حرم در پیروزی گروه مقاومت در سوریه و عراق اشاره کرد و اظهار داشت: توطئه آمریکایی، صهیونیستی و برخی از کشورهای منطقه در قالب گروه های مختلف تکفیری و تروریستی در جهان اسلام خود را نشان داد.

  وی با بیان اینکه این گروه تروریستی و تکفیری از سال ها پیش به عنوان یک کانون خطر و تهدید برعلیه اتحاد جهان اسلام و انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفت، ابراز کرد: کانون این بحران در سوریه و عراق به شکل میدانی به عنوان یک تهدید امنیتی ظاهر شد.

  مدیر کل حفظ آثار استان زنجان با اشاره به اینکه حضور نیروهای جبهه انقلابی از اقصی نقاط جهان اسلام و در راس آن کشور ایران اسلامی این توطئه را در نطفه خفه کرد، عنوان داشت: قبل از آنکه این گروه تروریستی و تکفیری به یک تهدید بزرگتر با اثرات و عواقب بزرگتر در جهان اسلام تبدیل شود نیروهای جبهه انقلابی این توطئه را در کمتر از چند سال در نطفه خفه کردند.

  مهدیخانی با بیان اینکه حضور مدافعان حرم از کشور ما در چند جهت تاثیر گذاریش بیش از سایر مدافعان حرم است، افزود: اولین تاثیر گذاری به خاطرتجربیاتی است که رزماندگان و پیشکسوتان مدافع حرم ایران اسلامی در صحنه های مختلف مبارزه با استکبار جهانی بوژه هشت سال جنگ تحمیلی کسب کرده بودند.

  وی با بیان اینکه حاصل تجربیات نظامی، فرهنگی و انقلابی تربیت نیروهای بسیج مردمی و گروه های مختلف جبهه مقاومت است، تصریح کرد:  نیروهای بسیج مردمی و گروه های جبهه مقاومت به صورت منسجم از ملیت های مختلف در میدان های مقاومت حضور پیدا کردند وبینی دشمانان را به خاک مالیدند.

  مدیر کل حفظ آثار استان زنجان با اشاره به اینکه عامل اثر گذار دیگر با توجه به محوریت انقلاب سلامی و ایدئولوژی نهضت جهانی اسلام توسط حضرت امام(ره)، سربازان ام القراء جهان اسلام در این صحنه ها حضور پیدا کردند، ادامه داد: محوریت مدافعان حرم ایران اسلامی باعث شد که همه گروههای مختلف علاوه بر کسب دانش نظامی، دانش اعتقادی را کسب کنند و به عنوان ید واحده در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.

  مهدیخانی با بیان اینکه اگر مدافعان حرم از شهرها و کشورهای ما دفاع نمی کردند این انسجامی که در جبهه مقاومت وجود داردحاصل نمی شد، اضافه کرد: ممکن بود عناصری از کشورهای اسلامی در این جبهه ها حضور پیدا کنند ولی این موفقیت قطعاً به دست نمی آمد.

  وی با اشاره به اینکه عزم جهادی و روحیه جهادی و بسیج جهانی اسلام که در منطقه شکل گرفته و استکبار جهانی را به تلاطم واداشته است حاصل حضور مدافعان حرم است، خاطرنشان کرد:صرفاً مدافعان حرم به عنوان رزمنده و یک نیروی رزمی  در میدان جنگ نبودند.

  مدیر کل حفظ آثار استان زنجان تاکید کرد:این عقیده جهادی که بسیج جهانی اسلام تشکیل شود ایده مدافعان حرم و در راس آنها سردار سلیمانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.