• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اتحاد ایجاد شده در منطقه می‌تواند توطئه‌های جدید را خنثی کند
  کد خبر : 2059140

  اتحاد ایجاد شده در منطقه می‌تواند توطئه‌های جدید را خنثی کند

  اتحاد ایجاد شده در منطقه می‌تواند توطئه‌های جدید را خنثی کندReviewed by on Nov 27Rating: محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر گروه‌ تکفیری داعش اظهار کرد: هدایت و سیرتی که مقام معظم رهبری داشتند موجب شد تا جبهه مقاومت متحد، هم‌صدا و هم نوا و با پشتوانه معنوی سرداران…

  اتحاد ایجاد شده در منطقه می‌تواند توطئه‌های جدید را خنثی کندReviewed by on Nov 27Rating:

  محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر گروه‌ تکفیری داعش اظهار کرد: هدایت و سیرتی که مقام معظم رهبری داشتند موجب شد تا جبهه مقاومت متحد، هم‌صدا و هم نوا و با پشتوانه معنوی سرداران در سپاه قدس به این پیروزی دست یابد.

  وی افزود: باید بدانیم، اگر همه با هم باشیم، وحدت رویه داشته و هدف‌مان یکی باشد حتما پیروز می‌شویم. این پیروزی هم در شرایطی بود که آمریکا با تمام توان از داعش حمایت‌می کرد، عوامل آن در منطقه از جمله رژیم‌آل سعود و رژیم صهیونیستی نیز کمک‌های مالی و تسلیحاتی داشتند. این جنگ به نوعی درگیری مجاهدین جبهه مقاومت با آمریکا بوده  و این ننگ بزرگ برای آمریکا و ایادی آن در منطقه است و یک پیروزی برای جهان اسلام در منطقه می‌باشد و باید آن رابه علما و مردم عراق بخصوص آیت الله سیستانی تبریک گفت که با فتوای تاریخی که صادر کرد تاثیر بسیاری در این پیروزی داشت.

  وی در ادامه بیان کرد: رهبری در دیداری هم که با بسیجیان کشور داشتند، مطرح کردند که دشمنان از اول انقلاب همیشه دنبال توطئه بودند و توطئه آن‌ها نه تنها خنثی شده بلکه تودهنی محکمی به استکبار زده شده است، اما شیطان بزرگ هیچ‌گاه از توطئه خسته نمی‌شود روحیه استکبار چنین است.

  نماینده مردم کرمان در مجلس خاطرنشان کرد: امیدواریم این پایداری،  مقاومت، اتحاد و انسجامی که در منطقه ایجاد شده بتواند  در  برابر توطئه‌های جدیدی که در منطقه طراحی می‌کنند موجب عقب‌نشینی آنان شود.

  وی همچنین اظهار کرد: اصل مطلب در جبهه‌ها اتفاق افتاده و پیروزی نظامی در صحنه میدان موجب شد تا دیپلمات‌ها فعال شوند ، البته کشور روسیه نیز به جریان مقاومت پیوست که هماهنگی‌های خوبی در این راستا ایجاد شد از طرف دیگر ترکیه هم گرچه ابتدا از داعش حمایت می‌کرد اما پیروزی نظامی موجب شد تا بفهمد که اشتباه کرده است .

  وی گفت: امیدواریم سازوکارهای جدید پساداعش برای سازندگی کشورها، تامین امنیت‌ آن‌ها و مقابله با توطئه‌های جدید باشد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.