• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدند
  کد خبر : 2059009

  نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدند

  نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدندReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا، فضل‌الله کفیل ظهر امروز در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان شهرضا، اظهار داشت: بسیج یادگار امام راحل و نهادی مردمی و یک گنج بی پایان که ریشه در فرهنگ عاشورایی امام…

  نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدندReviewed by on Nov 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا، فضل‌الله کفیل ظهر امروز در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان شهرضا، اظهار داشت: بسیج یادگار امام راحل و نهادی مردمی و یک گنج بی پایان که ریشه در فرهنگ عاشورایی امام حسین(ع) دارد و در عرصه‌های مختلف با سربلندی سبب پیشرفت کشور شده است‌.

  وی با اشاره به اینکه بسیج یک نیروی الهی و محصول خداباوری و ایمان نیروهای مقاومت اسلامی است، افزود: امروز فرهنگ بسیجی از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته به گونه‌ای که ملت‌های دنیا با الگوی‌گیری از این فرهنگ که تفکری پویا و زنده است برای عزت خویش در مقابل ظلم ایستاده‌اند‌.

  جانشین قرارگاه ‌امیرالمؤمنین(ع) سپاه استان اصفهان با تأکید بر اینکه اقتدار بسیج در کشورهای اسلامی تا جایی بود که دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل آن شکست خورد، بیان کرد: به برکت این پیروزی بزرگ، این روزها کشور و مردم و کشورهای اسلامی به‌ویژه کشورهای  عراق و سوریه مشغول شکرگذاری به درگاه حق هستند.

  وی با بیان اینکه این پیروزی و پیروزی‌های بزرگ دیگر محصول مقاومت مردم عزیز ماست، افزود: امروز محصول مقاومت در مقابل دنیای استکبار در پیروزی مقابل داعش و نمایندگان دنیای استکبار مشاهده شد. نابودی داعش نباید تنها محدود به اخبار و اطلاعات شود، این نیروی تروریستی در شرایط فعلی زمینی در اختیار ندارد تا بتواند اقدامات تروریستی خود را سازماندهی کند اما این تنها ظاهر ماجراست و حقیقت آن است که نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدند.

  وی اظهار داشت: داعشی‌ که برای تشکیل دولت عراق و شام با پول برخی از کشورهای منطقه با حمایت جدی دنیای استکباری حضور پیدا کرده بود، در اندک زمانی دو سوم کشور عراق را اشغال کرد و در اندک زمانی سه چهارم کشور سوریه را اشغال کرد تا نزدیک کاخ‌های رئیس جمهور سوریه و دروازه‌های بغداد پیش روی کرد، اما در نهایت مغلوب شد.

  جانشین قرارگاه ‌امیرالمؤمنین(ع) سپاه استان اصفهان با بیان اینکه داعش با اقدام به موقع نیروهای رزمنده و هوشیاری و تبعیت از فرمانده معظم کل قوا شکست خورد، خاطرنشان کرد: این دستاورد بزرگ نتیجه بصیرت، مقاومت، هوشیاری و هوشمندی و پیروی از فرماندهی معظم کل قوا بود.

  وی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل در طرحی سازماندهی شده یک زمینه‌سازی ۳۰ ساله را برای غلبه تفکر صهیونیستی دنبال می‌کردند، گفت: در شرایط فعلی عربستان حاضر به پرداخت هزینه جنگ با ایران ‌است اما اسرائیل از مقابله نظامی به ایران پرهیز می‌کند زیرا به خوبی تجربه دوران دفاع مقدس و تجربه‌های مشابه آن را به خاطر دارد و می‌داند که در نهایت چیزی جز خفت و شکست نصیب آن نمی‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.