• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس هیات روابط با ایران در پارلمان اروپا: برجام قابل مذاکره مجدد نیست
  کد خبر : 2059002

  رئیس هیات روابط با ایران در پارلمان اروپا: برجام قابل مذاکره مجدد نیست

  رئیس هیات روابط با ایران در پارلمان اروپا: برجام قابل مذاکره مجدد نیستReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه ایرنا، «یانوش لواندوفسکی» در دیدار پروانه سلحشوری رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: اتحادیه اروپا به طور کامل از توافق هسته‌ای دفاع می‌کند.لواندوفسکی ادامه…

  رئیس هیات روابط با ایران در پارلمان اروپا: برجام قابل مذاکره مجدد نیستReviewed by on Nov 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه ایرنا، «یانوش لواندوفسکی» در دیدار پروانه سلحشوری رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: اتحادیه اروپا به طور کامل از توافق هسته‌ای دفاع می‌کند.
  لواندوفسکی ادامه داد: اروپا بسیار مشتاق روابط متقابل ایران با اروپاست.

  **نقش موگرینی و اتحادیه اروپا در برجام تعیین کننده است
  «پروانه سلحشوری» رئیس فراکسیون زنان نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت جایگاه پارلمان اروپا، بر گسترش روابط متقایل میان ایران و کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه در زمینه‌های اقتصادی و تجاری تأکید کرد.
  رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: «نقش خانم موگرینی و اتحادیه اروپا در برجام تعیین کننده است و سایر کشورها نمی‌توانند آن را لغو کنند».
  سلحشوری افزود: در حقیقت گسترش روابط می‌تواند سوء تفاهم‌هایی را که ممکن است میان بعضی کشورهای اروپایی وجود داشته باشد را برطرف کند.
  رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش فراکسیون زنان، فعالیت‌های آن را نیز تشریح کرد و خاطرنشان کرد: این فراکسیون در جهت حفظ حقوق زنان در جامعه تلاش می‌کند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از خانه ملت، در ادامه این دیدار پروانه مافی رئیس فراکسیون خانواده، فعالیت‌های این فراکسیون را تکمیل کننده فعالیت‌های فراکسیون زنان در جهت حفظ، تحکیم و تقویت خانواده دانست و بر اهمیت آن تأکید کرد.
  سیام*۳۰۶۱*۱۴۴۹*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان راد

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.