• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برگزاری کنفرانس مقدماتی برای تامین صلح ملی در عراق
  کد خبر : 2058919

  برگزاری کنفرانس مقدماتی برای تامین صلح ملی در عراق

  برگزاری کنفرانس مقدماتی برای تامین صلح ملی در عراقReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، سازمان همکاری اسلامی امروز بیانیه ای را صادر کرد که در آن از برنامه ریزی برای ایجاد و زمینه چینی کنفرانس مقدماتی در روزهای ۱۱ و ۱۲ دسامبر…

  برگزاری کنفرانس مقدماتی برای تامین صلح ملی در عراقReviewed by on Nov 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، سازمان همکاری اسلامی امروز بیانیه ای را صادر کرد که در آن از برنامه ریزی برای ایجاد و زمینه چینی کنفرانس مقدماتی در روزهای ۱۱ و ۱۲ دسامبر به منظور تحقق صلح ملی در عراق خبر داد.  این کنفرانس به منظور  ایده پردازی و توصیه ها برای وحدت ملی عراق اقدام خواهد کرد.

  براساس این بیانیه، کنفرانس مذکور برای تامین صلح ملی بر اساس مشارکت همه گروهها و طوایف مختلف عراقی اقدام خواهد کرد.

  این بیانیه معتقد است که زمان برای آشتی ملی فرا رسیده است و برگزاری کنفرانس مصالحه ملی زمانی اتفاق خواهد افتاد که عراق از خطر تروریست رهای یافته و آزادی تمام سرزمین های خود از دست گروه تروریستی داعش را شاهد باشد.

  همچنین در این بیانیه آمده است: اشخاص متخصص و وابسته به همه جریان های فکری در کنفرانس مقدماتی نخبگان شرکت خواهند کرد تا همه جریان های فکری نظرشان را در مورد مسائل مشترک برای ایجاد محیط امن برای تحقق صلح  ملی ابراز کرده یاشند.

  شایان ذکر است، سازمان همکاری اسلامی، کنفرانس «مکه ۱» را برای تحقق صلح ملی عراق در سال ۲۰۰۶  برگزار کرد، کنفرانسی که در آن شخصیت ها و علمای دین از گروهها مختلف شرکت کرده بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.