• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس امنیت ملی افغانستان مسئول پروژه داعش است
  کد خبر : 2058701

  رئیس امنیت ملی افغانستان مسئول پروژه داعش است

  رئیس امنیت ملی افغانستان مسئول پروژه داعش استReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، «لالی حمیدزی»، عضو مجلس افغانستان، معصوم استانکزی، رئیس امنیت ملی این کشور را به حمایت از داعش متهم کرد و صراحتا گفت: آقای استانکزی مسئول پروژۀ داعش است. همزمان با این، این…

  رئیس امنیت ملی افغانستان مسئول پروژه داعش استReviewed by on Nov 26Rating:

  رئیس امنیت ملی افغانستان مسئول پروژه داعش استبه گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، «لالی حمیدزی»، عضو مجلس افغانستان، معصوم استانکزی، رئیس امنیت ملی این کشور را به حمایت از داعش متهم کرد و صراحتا گفت: آقای استانکزی مسئول پروژۀ داعش است.

  همزمان با این، این عضو مجلس نمایندگان، «اکرم خپلواک»، مشاور ارشد رئیس جمهور در امور سیاسی را نیز به همکاری با سازمان اطلاعات پاکستان متهم کرد.

  آقای حمیدزی در این باره گفت: «من رسمأ این جا می گویم که معصوم استانکزی، مسئول پروژۀ داعش است و اکرم اخپلواک عضو آی اس آی پاکستان و مسئول امضای خط دیورند است.»

  پیش از این، همایون همایون، معاون اول مجلس افغانستان نیز در یک نامۀ رسمی به مشاور امنیت ملی اعلام کرده بود که در مهمانخانۀ معصوم استانکزی، مردان مشکوک که علیه منافع ملی کار می کنند حضور دارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.