• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیش بینی ها محقق شد/ صعود مقتدرانه ایران و هند به نیمه نهایی
  کد خبر : 2058552

  پیش بینی ها محقق شد/ صعود مقتدرانه ایران و هند به نیمه نهایی

  پیش بینی ها محقق شد/ صعود مقتدرانه ایران و هند به نیمه نهاییReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دور مقدماتی مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و زنان روز شنبه با برگزاری ۲۰ بازی در مجموع به پایان رسید و تیم های صعودکننده به مرحله نیمه…

  پیش بینی ها محقق شد/ صعود مقتدرانه ایران و هند به نیمه نهاییReviewed by on Nov 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دور مقدماتی مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و زنان روز شنبه با برگزاری ۲۰ بازی در مجموع به پایان رسید و تیم های صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

  در روز دوم این مسابقات تیم های مردان و زنان هند و ایران مقابل حریفان به برتری دست یافتند تا با اقتدار به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و در بازی فینال منتظر یکدیگر باشند.

  در گروه یک مردان پس از پایان دور مقدماتی تیم هند با کسب چهار پیروزی، ۲۹۰ امتیاز به دست آورده و ۸۰ امتیاز از دست داده صدرنشین و پاکستان با سه پیروزی و یک شکست، ۱۹۹ امتیاز به دست آورده و ۱۰۶ امتیاز از دست داده دوم شدند و به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

  تیم های عراق با دو پیروزی و دو شکست، ژاپن با یک پیروزی و سه شکست و افغانستان با چهار شکست متوالی به ترتیب سوم تا پنجم شدند.

  در گروه دو مردان نیز تیم ملی کشورمان با کسب چهار پیروزی، ۱۸۵ امتیاز به دست آورده و ۷۸ امتیاز از دست داده سرگروه شد و تیم کره جنوبی با کسب سه پیروزی و یک شکست، ۱۹۴ امتیاز به دست آورده و ۱۰۴ امتیاز از دست داده در رتبه دوم ایستاد و به جمع چهار تیم برتر صعود کرد.

  تیم های سری لانکا با دو پیروزی و دو شکست، تایلند با یک پیروزی و سه شکست و ترکمنستان با چهار شکست متوالی به ترتیب سوم تا پنجم شدند.

  در گروه یک زنان در پایان دور مقدماتی، هند با چهار پیروزی متوالی، ۲۳۹ امتیاز به دست آورده و  ۷۰ امتیاز از دست داده صدرنشین شد و کره جنوبی با سه پیروزی و یک شکست، ۱۲۴ امتیاز به دست آورده و ۱۱۱ امتیاز از دست داده به عنوان تیم دوم از گروه صعود کرد.

  تیم های تایلند با دو پیروزی و دو شکست، چین تایپه با یک پیروزی و سه شکست و ترکمنستان با چهار شکست متوالی در رتبه های سوم تا پنجم جای گرفتند.

  در گروه دو نیز تیم ملی کشورمان با کسب چهار پیروزی متوالی، ۲۰۰ امتیاز به دست آورده و ۵۴ امتیاز از دست داده در صدر قرار گرفت و سری لانکا با سه پیروزی و یک شکست، ۱۵۱ امتیاز به دست آورده و ۷۹ امتیاز از دست داده به عنوان تیم دوم راهی جمع چهار تیم برتر شد.

  تیم های ژاپن با دو پیروزی و دو شکست، عراق با یک پیروزی و سه شکست و پاکستان با چهار شکست متوالی به ترتیب در رتبه های سوم تا پنجم قرار گرفتند.

  مرحله نیمه نهایی مسابقات صبح فردا (یکشنبه) در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار می شود. بر اساس برنامه در بخش مردان ابتدا از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تیم های هند و کره جنوبی به مصاف هم می روند و سپس از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تیم ملی کشورمان رودرروی پاکستان می ایستد.

  در بخش زنان نیز از ساعت ۸ به طور همزمان تیم کبدی کشورمان با کره جنوبی و هند با سری لانکا دیدار می کند.

  بازی نهایی بخش زنان ساعت ۱۴ و فینال مردان ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

  ترین های مسابقات در دور مقدماتی

  بهترین تیم مردان: ایران و هند با چهار پیروزی متوالی

  بهترین تیم زنان: ایران و هند با چهار پیروزی متوالی

  ضعیف ترین تیم مردان: افغانستان بدون پیروزی و با تفاضل امتیاز منفی ۳۴۶

  ضعیف ترین تیم زنان: ترکمنستان بدون پیروزی و با تفاضل امتیاز منفی ۱۹۲

  پر امتیازترین بازی مردان: عراق ۱۴۹ – افغانستان ۱۷ (این نتیجه بهترین برد دور مقدماتی در بخش مردان نیز بود)

  پرامتیازترین بازی زنان: هند ۸۶ – ترکمنستان ۷ (این نتیجه بهترین برد دور مقدماتی در بخش زنان نیز بود)

  لازم به ذکر است، دهمین دوره مسابقات کبدی مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا با شرکت ۱۰ تیم در بخش مردان و ۱۰ تیم در بخش زنان از سوم آذر در گرگان آغاز شده و فردا (یکشنبه) به پایان خواهد رسید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.