• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اردوغان: احتمال دیداری مشابه سوچی هر ۱۵ روز یا یک بار در ماه وجود دارد
  کد خبر : 2058536

  اردوغان: احتمال دیداری مشابه سوچی هر ۱۵ روز یا یک بار در ماه وجود دارد

  اردوغان: احتمال دیداری مشابه سوچی هر ۱۵ روز یا یک بار در ماه وجود داردReviewed by on Nov 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، اردوغان شامگاه روز شنبه در نشست شورای مشورتی نمایندگی حزب عدالت و توسعه در استان بالیکسیر افزود: در نشست سه جانبه سوچی به عنوان سه رهبر، تصمیمات مهمی…

  اردوغان: احتمال دیداری مشابه سوچی هر ۱۵ روز یا یک بار در ماه وجود داردReviewed by on Nov 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، اردوغان شامگاه روز شنبه در نشست شورای مشورتی نمایندگی حزب عدالت و توسعه در استان بالیکسیر افزود: در نشست سه جانبه سوچی به عنوان سه رهبر، تصمیمات مهمی در راستای پایان دادن به تراژدی انسانی در سوریه گرفتیم.
  وی بیان کرد: امیدوارم اقدامات عملی در راستای مذاکرات سوچی به زودی شروع شده و بازتاب مثبت و بیشتری داشته باشد و نتایج این تصمیمات را به وضوح ببینیم.
  وی در ادامه با ابراز نگرانی درباره اتفاقات روی داده در مرکز فرماندهی مشترک جنگ ناتو در نروژ و قرار دادن عکس وی و آتاتورک به عنوان سیبل در میدان تیراندازی رزمایش ناتو گفت: اجازه نخواهیم داد شرف و عزت مردم ترکیه به بازی گرفته شود.
  وی تاکید کرد: در خصوص حفاظت از ملت و دولت ترکیه عزمی راسخ داریم و برخی افراد باید به رفتار خود دقت بیشتری کنند و ما هرگز اجازه نخواهیم داد که با غرور ملت ترکیه بازی کنند.
  خاورم/۱۹۰۵**انتشار دهنده: حسن فاخری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.