• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » سیاسی » آذربایجان به عنوان قهرمانی رسید، ایران سوم شد
    کد خبر : 2058461

    آذربایجان به عنوان قهرمانی رسید، ایران سوم شد

    آذربایجان به عنوان قهرمانی رسید، ایران سوم شدReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بیستمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای ۳ و ۴ آذرماه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و…

    آذربایجان به عنوان قهرمانی رسید، ایران سوم شدReviewed by on Nov 25Rating:

    به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بیستمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای ۳ و ۴ آذرماه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم آذربایجان با شکست تیم اوکراین در دیدار فینال بعنوان قهرمانی دست یافت. تیم ایران B نیز با شکست تیم مولداوی سوم شد.

    رده بندی تیمی در پایان این رقابت‌ها به شرح زیر است:

    رده بندی: ۱- آذربایجان ۲- اوکراین ۳- ایران Bـ ۴- مولداوی ۵- ارمنستان ۶- ایران توسعه ۷- ایران (البرز) ۸- گرجستان ۹- ایران Aـ ۱۰- قزاقستان ۱۱- عراق

    نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

    فینال: آذربایجان ۶- اوکراین ۴
    رده بندی: ایران Bـ ۸ – مولداوی ۲
    دیدار ۵-۶: ارمنستان ۹ – ایران توسعه یک
    دیدار ۷-۸: ایران (البرز) ۵ – گرجستان ۴ (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند.)
    دیدار ۹- ۱۰: ایران Aـ ۶ – قزاقستان ۳ (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند.)

    نتایج دیدارهای نیمه نهایی:
    دیدار تیم های اول گروه های A و Bـ : اوکراین ۵، برنده – ایران Bـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۲ به ۱۰ به سود اوکراین)
    دیدار تیم های اول گروه های C و Dـ : آذربایجان ۷ – مولداوی ۳
    دیدار تیم های دوم گروه های A و Bـ : ارمنستان ۷- ایران (البرز) ۳
    دیدار تیم های دوم گروه های C و Dـ : ایران توسعه ۶- گرجستان ۴
    دیدار تیم های سوم گروه های A و Bـ : ایران Aـ ۱۰- عراق صفر

    تیم های برتر گروه ها در پایان دیدارهای مقدماتی:
    گروه Aـ : ۱- اوکراین ۲- ارمنستان ۳- ایران Aـ
    گروه Bـ : ۱- ایران B 2- ایران (البرز) ۳- عراق
    گروه Cـ : ۱- آذربایجان ۲- ایران توسعه ۳- قزاقستان
    گروه Dـ : ۱- مولداوی ۲- گرجستان

    نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
    دور اول:
    گروه Aـ : اوکراین ۷- ایران Aـ ۳
    گروه Bـ : ایران Bـ ۸- ایران (البرز) ۲
    گروه Cـ : آذربایجان ۷ – ایران توسعه ۳
    گروه Dـ : مولداوی ۶- گرجستان ۴

    دور دوم:
    گروه Aـ : ارمنستان ۶- ایران Aـ ۴
    گروه Bـ : ایران Bـ ۱۰- عراق صفر
    گروه Cـ : آذربایجان ۸- قزاقستان ۲

    دور سوم:
    گروه Aـ : اوکراین ۶- ارمنستان ۴
    گروه Bـ : ایران (البرز) ۶- عراق ۴
    گروه Cـ : ایران توسعه ۷- قزاقستان ۳

    کلیدواژه ها :
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.