• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس فدراسیون فوتبال سوریه:به دلیل صادرنشدن ویزا نتوانستم در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کنم
  کد خبر : 2058443

  رئیس فدراسیون فوتبال سوریه:به دلیل صادرنشدن ویزا نتوانستم در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کنم

  رئیس فدراسیون فوتبال سوریه:به دلیل صادرنشدن ویزا نتوانستم در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کنمReviewed by on Nov 25Rating: صلاح رمضان روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: عربستان و امارات برای درخواست خود دلیل و بهانه محکمی ندارند و باید براساس رویه معمول بازی های خود با ایران را به صورت رفت و…

  رئیس فدراسیون فوتبال سوریه:به دلیل صادرنشدن ویزا نتوانستم در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کنمReviewed by on Nov 25Rating:

  صلاح رمضان روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: عربستان و امارات برای درخواست خود دلیل و بهانه محکمی ندارند و باید براساس رویه معمول بازی های خود با ایران را به صورت رفت و برگشت در زمین خود و میزبان انجام دهند.
  وی اضافه کرد:چنین درخواستی، دخالت دادن آشکارسیاست در فوتبال است و سوریه مخالفت خود را با این اقدام اعلام کرده است.
  رمضان گفت:حتی بسیاری ازکشورها در زمان جنگ مستقیم و حتی قطع کامل ارتباط با یکدیگر چنین بهانه ای نداشته اند، در حالی که عربستان و امارات، دلیل قاطع و محکمی برای چنین درخواستی ندارند و فقط قصد آن ها سیاسی کاری است.
  وی اظهارداشت: من به عنوان نماینده سوریه به خاطر صادرنشدن ویزای ژاپن امکان شرکت در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا را نداشتم ولی مواضع سوریه را در این باره با ارسال نامه ای به این کنفدراسیون اعلام کردیم.
  رئیس فدراسیون فوتبال سوریه بیان کرد: برگزاری مسابقات درکشور ثالث بدون هیچ دلیل محکمی یک بدعت است و هدف ازاین درخواست، فقط سیاسی است.
  عربستان از ماه ژانویه ۲۰۱۶ در پی سر شدن روابط دیپلماتیکش با ایران از بازی تیم ملی‌ اش و تیم‌های باشگاهی‌اش در خاک ایران جلوگیری به عمل آورد و در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بازی این تیم‌ها در زمینی بی‌طرف رأی داد.
  دراین رابطه طی روزهای گذشته نشستی از سوی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بردرخواست عربستان و امارات برای بازی نکردن درایران و قطر برگزار شد که این درخواست با مخالفت این کمیته همراه شد تا هیات رییسه AFC پاسخ نهایی را اعلام کند.
  نمایندگان سوریه و عراق از غایبین این جلسه بودند
  خاورم**۶۱۱۶**۱۵۹۰

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.