• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیروزی گفتمان مقاومت بر مذاکره؛ مهمترین دستاورد مقابله با تکفیری‌ها/افغانستان، لیبی و اردن سه گزینه جدید برای استقرار داعش
  کد خبر : 2058426

  پیروزی گفتمان مقاومت بر مذاکره؛ مهمترین دستاورد مقابله با تکفیری‌ها/افغانستان، لیبی و اردن سه گزینه جدید برای استقرار داعش

  پیروزی گفتمان مقاومت بر مذاکره؛ مهمترین دستاورد مقابله با تکفیری‌ها/افغانستان، لیبی و اردن سه گزینه جدید برای استقرار داعشReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فراهان خبر؛ رجبی، کارشناس سیاسی صبح امروز در جمع بسیجیان شهرستان فراهان گفت: بسیجی باید اخلاق مدار…

  پیروزی گفتمان مقاومت بر مذاکره؛ مهمترین دستاورد مقابله با تکفیری‌ها/افغانستان، لیبی و اردن سه گزینه جدید برای استقرار داعشReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فراهان خبر؛ رجبی، کارشناس سیاسی صبح امروز در جمع بسیجیان شهرستان فراهان گفت: بسیجی باید اخلاق مدار و در بطن مردم باشد و با حفظ روحیه ی پویندگی و جهادی در همه عرصه ها پیشرو باشد.

  تشکیل اتاق فکر و خردورزی یکی از اقدامات سازنده بسیج 

  وی افزود: فعالیت های بسیج در راستای اولویت ها و نیازهای جامعه سبب استقبال و گرایش مردم به این نهاد است، ایجاد اشتغال و روشنگری در زمینه آسیب های اجتماعی در راس برنامه های بسیج است.

  رجبی اظهار کرد: تشکیل اتاق فکر و خردورزی یکی از اقدامات سازنده بسیج است که نقش به سزایی در انسجام و حضور نخبگان در تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی دارد.

  آل سعود تفکر داعش را تولید می کند

  این کارشناس سیاسی با اشاره به نابودی داعش بیان کرد: جریان تکفیری منهدم شد با انهدام گروه داعش محل سازماندهی این گروه تروریستی از هم متلاشی شد اما تفکر داعش ادامه دارد.

  وی گفت: آل سعود تفکر داعش را تولید می کند چراکه عربستان معتقد است که اعتقادات هر انسانی به غیر از اعتقادات خودشان کفر و شرک است و باید نابود شود و با همین طرز تفکر از داعش حمایت می کند، ۵۰ هزار مدرسه در پاکستان با هزینه وهابیون تفکر داعش را ترویج می دهد.

  رجبی افزود: اولین اولویت تفکر داعش برای مبارزه با سایر کشورها، حکومت ها هستند و در بین مردم شیعیان در راس نقشه های شوم آل سعود هستند.

  این کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: ۵ هزار نفر از نیروهای داعش از دیر الزور خارج شدند اما مشخص نیست که این نیروها به کجا منتقل شدند.

  وی افزود: در زمان جنگ عراق و تروریست ها حدود ۵ هزار نفر از فرماندهان داعش در کردستان عراق ساکن شده بودند و خانواده های خود را در آن جا مستقر کرده بودند.

  افغانستان، لیبی و اردن؛ سه گزینه جدید برای استقرار داعش

  رجبی اظهار کرد: کشورهای اردن، افغانستان و لیبی سه گزینه بعدی برای سازماندهی جدید گروه تروریستی است، در اردن ظرفیت های سیاسی و فرهنگی-اجتماعی برای حضور داعش وجود دارد و این کشور بیشترین خدمات را به صورت مرموزانه به داعش ارائه داده است همچنین این کشور محل آموزش گروه های تروریستی هم اردن بوده است.

  این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: کشور افغانستان به دلیل هم مرز بودن با ایران، روسیه و چین گزینه قوی تری برای استقرار داعش است از سویی پاکستان که طالبان را ایجاد کرد، آماده همکاری با داعش است. همچنین دولت مرکزی در افغانستان تسلط به مرزهای خود ندارد و شرایط بهتری برای استقرار داعش در افغانستان است.

  وی بیان کرد: لیبی در حال حاضر به صورت ایالت اداره می شود و اروپایی به دنبال تجزیه لیبی هستند و به دنبال تحقق این هدف لیبی گزینه بعدی برای حضور داعش است و همچنین داعش به حضور در کشورهای نفت خیز علاقه دارد تا صادرات نفت را داشته باشد و مسائل مالی خود را تامین کند.

  رجبی گفت: امروز تفرقه بین حامیان تروریست ها ایجاد شده و بعید است که مثل گذشته عمل کنند.

  این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: مهمترین دستاورد مقابله با تکفیری ها، پیروزی گفتمان مقاومت بر مذاکره بود، نابودی داعش اثبات کرد که گفتمان مقاومت در عمل هم پیروز است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.