• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مجاهدت ملت ایران در نبرد با داعش جلد دوم هشت سال دفاع مقدس بود
  کد خبر : 2058414

  مجاهدت ملت ایران در نبرد با داعش جلد دوم هشت سال دفاع مقدس بود

  مجاهدت ملت ایران در نبرد با داعش جلد دوم هشت سال دفاع مقدس بودReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی شنبه در آئین جشن پیروزی برگروه تروریستی داعش در مسجد امام خمینی (ره) دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: پیام این پیروزی برای…

  مجاهدت ملت ایران در نبرد با داعش جلد دوم هشت سال دفاع مقدس بودReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی شنبه در آئین جشن پیروزی برگروه تروریستی داعش در مسجد امام خمینی (ره) دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: پیام این پیروزی برای نظام سلطه این است که این کتاب، تک جلدی نبوده و یک مجموعه است و کتابی که جلد دوم آن بیرون آمد، جلدهای دیگر آن نیز قابل انتشار است.
  وی افزود: افرادی که در عرصه مجاهدت در این میدان طی ۶ سال سیطره داعش شهید شدند هر کدام یک کتاب و یک دایره المعارف هستند.
  حجت الاسلام شفیعی ادامه داد: بخشی از پیروزی پایان داعش، محصول تلاش ملت ماست و بخش های پنهان و مظلومی دارد که در آینده معلوم می شود.
  مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاههای خوزستان بیان کرد: رزمندگان پاکستانی در شمار غیرتمندترین رزمندگان جبهه مقاومت در این شش سال بودند و حزب الله لبنان چهار هزار شهید در عرصه دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) و دفاع از مقدسات تقدیم کرد ،کما اینکه فعالیت رزمندگان افغانی و عراقی نیز محسوس بود.
  وی اظهار کرد: آمریکایی ها در این دوئل، قدرت خود و نیروی مقاومت را ارزیابی کردند و دانستند آن روزگاری نیست که مقدرات جهانی در کاخ سفید رقم بخورد و این بیان امام خمینی (ره) که گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند یک پیام واقعی و اصلی اساسی بود.
  حجت الاسلام شفیعی گفت: ما جشن پیروزی شکست داعش را نقطه شروع می دانیم و آغاز تحول جدیدی است.
  مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاههای خوزستان اظهار کرد: جبهه مقاومت، قدرت خود را ارزیابی کرده و در جبهه مقابل، مشکل اساسی و تنگنای دشواری که پیش روی آمریکایی ها است این است که این نیروها به کجا بر می گردند که آغاز یک چالش است.
  وی افزود: در آینده اروپا و آمریکا دچار فجایع اجتماعی زیادی خواهند بود که این تروریست های از زنجیر رها شده مرتکب می شوند.
  حجت الاسلام شفیعی اظهار کرد: در ۱۰۰ سال اخیر، در هیچ حادثه ای به جز مساله داعش حضور شفاف آمریکایی ها به این آشکاری دیده نشد.
  مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاههای خوزستان ادامه داد: تشخیص دقیق و درست این مساله که امروز برای همه علنی است در آغاز این ماجرا، از جمهوری اسلامی از بیت رهبری و از شخص رهبر معظم انقلاب شروع شد و ایشان در فراخوان به مسئولین کشور گفتند که این مساله ساده ای نیست و آماده باشید.
  ۳۰۰۴/۶۰۰۲
  خبرنگار: خاطره غفاری**انتشار: کبری آقازری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.