• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هدف آمریکا از برجام کنترل مسئله موشکی است/سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کرد
  کد خبر : 2058297

  هدف آمریکا از برجام کنترل مسئله موشکی است/سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کرد

  هدف آمریکا از برجام کنترل مسئله موشکی است/سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کردReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری در همایش اصناف قم با تبریک هفته بسیج  و پیروزی جبهه مقاومت و…

  هدف آمریکا از برجام کنترل مسئله موشکی است/سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کردReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری در همایش اصناف قم با تبریک هفته بسیج  و پیروزی جبهه مقاومت و شکست داعش اظهار داشت: بسیج یک سازمان و یک تشکیلات تنها نیست.

  وی ادامه داد:بسیج بیشتر از یک سازمان و یک نهادمی باشد ، بسیج فرهنگ و تفکر می باشد.

  نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی مانند آب می باشد، گفت: وقتی در جایی آب نباشد هیچ چیزی نیست اما وقتی آب برسد همه چیز هم هست.

  وی اضافه کرد: بسیج وقتی وارد عرصه ای شود تحول ایجاد می کند، بسیج در انقلاب نقش خود را ایفا کرد در مقابله با گروهک ها و دفاع مقدس تفکر بسیجی نقش خودر را ایفا کرد و نگذاشت دشمن به اهداف خد برسد.

  حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به اینکه اگر رشد و تفکر در دانشگاه ها رخ می دهد به برکت وجود تفکر بسیجی می باشد، بیان داشت: نخبگان ما کسانی هستند که غالبا تفکر بسیجی دارند و در مکتب بسیج رشد پیدا کرده اند.

  وی ضمن اشاره به اینکه درمان مشکلات کشور با روحیه بسیج است، عنوان داشت: اگر مسائل کشور را در سه باکس قرار دهید به نوعی که در باکس اول مسائلی که تحریم با آنها کار نداشته مانند زعفران، فرش و… قرار داشته باشد ما در این مسائل پیشتاز بودیم، زمانی در فرش، زعفران و پسته در دنیا اول بودیم اما آیا هنوز اول هستیم ؟ قطعا این گونه نیست در حالی که خیلی هم تحریم با این ها کاری نداشته است.

  نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه در اموری که تحریم با آن کاری نداشت هاست پسرفت داشته ایم، خاطرنشان کرد: در باکس دوم مسائلی را قرار می دهیم که تحریم با آنها کار داشته است در برخی موارد پیشرفت و در برخی موارد پسرفت داشته ایم و در برخی موارد هم توانستیم تحریم ها را رفع کنیم.

  وی عنوان داشت: حال اگر در باکس سوم مسائلی را قرار دهیم که تحریم روی آنها تمرکز جدی داشته است مانند علوم ژنتیکی ، هسته ای، هوا و فضا، موشکی و…؛حال سوال اینجاست در این حوزه که تمرکز تحریم ها روی آنها بوده است پیشرفت کرده ایم یا پسرفت ؟ دنیا می داند که ما در این مسائل پیشرفت بالایی داشته ایم و هم پای دنیا پیش رفته ایم و از بسیاری کشور ها جلو هستیم.

  حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به اینکه دشمن در تمام ابعاد کشور را در فشار قرار داده است، بیان داشت:دشمن در بعد نظامی هم تهدید می کند اما جرات این کار را ندارند و این به دلیل این است که ما در مسائل نظامی پیشرفت کرده ایم

  هدف آمریکا از برجام کنترل مسئله موشکی است

  وی افزود: رئیس جمهور اعلام کرد که برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت در حالی که برجام تهدید را افزایش داده است چرا که قبلا ما به راحتی موشک تست می کردیم الان موشک تست می کنیم سریع قطع نامه صادر می کنند؛ هدف آنها از بحث موشکی و برجامی که می گویند کنترل مسئله موشکی ما است.

  سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کرد

  نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه سایه جنگ را تفکر و فرهنگ بسیجی رفع کرد، گفت: امروز برد موشک های ما دوهزار کیلومتر است و میتوانیم توانمان را بالا هم ببریم، امروز ما اشراف اطلاعاتی بر روی همه پایگاه های نظامی آمریکا در اطراف ایران داریم.

  وی ادامه داد: حزب الله ۱۱۰ هزار موشک اماده دارد یعنی اکر حمله به ایران شود این موشک ها از دل زمین بیرون خواهد آمد، سکوهای موشکی حزب الله اماده است اگر حمله به ایران صورت بگیرد اسرائیل را نابود کند، به همین دلیل انها جرات حمله به ایران را ندارند.

  حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به اینکه اگر در موشکی غیر از تفکر بسیجی حاکم بود امروز هیچ پیشرفتی نداشتیم، ابراز داشت: اگر اجازه می دادند در باکس های اول و دوم هم تفکر بسسجی حاکم شود امروز مشکلی نداشتیم و با تحریم های امریکا تن ملت نمی لرزید.

  اگر تفکر بسیجی در کشور حاکم شود وابستگی به نفت کمتر می شود

  وی با اشاره به بحث اقتصادی، تصریح کرد: امروز اقتصاد ما به نفت وابسته است و وقتی هم نفت را می فروشیم پول نفت هم در اختیار ان ها قرار دارد که ایا به ما بدهند و یا ندهند، اگر تفکر بسیجی باشد وابستگی به نفت کمتر می شود چرا که بسیجی رانت خاری نمی کند و بسیجی منافع شخصی را به منافع ملی ترجیه نمی دهد و فرهنگ بسیجی خدا ترسی است.

  گیر اقتصاد ما این است که دولت جایی که باید باشد نیست و جایی که نباید باشد هست

  نماینده مجلس ادامه داد: این تفکر بسیجی است که می تواند انقلاب ایجاد کندو امروز گیر اقتصاد ما این است که دولت جایی که باید باشد نیست و جایی که نباید باشد هست.

  وی افزود: سیاست های غلط یکی از مشلات ما در کشور می باشد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.