• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بسیجیان ریشه داعش عربی آل سعود را خشکاندند
  کد خبر : 2058229

  بسیجیان ریشه داعش عربی آل سعود را خشکاندند

  بسیجیان ریشه داعش عربی آل سعود را خشکاندندReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سردار عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اینکه پایه و مفهوم اصلی بسیج عقل وایمان بشریت است،اظهار کرد: موضوعی…

  بسیجیان ریشه داعش عربی آل سعود را خشکاندندReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سردار عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اینکه پایه و مفهوم اصلی بسیج عقل وایمان بشریت است،اظهار کرد: موضوعی که همواره باید پیگیری شود این است که مفاهیم بسیج در مملکت حسینی به چه شکل در حال ترویج است.

  مشاورعالی فرمانده کل سپاه در ادامه گفت: مفاهیم بسیجی اکنون نه تنها در ایران بلکه در جهان نیز نهادینه شده است و کشورهایی که مورد تهاجم دشمنان قرار دارند توانستند نیروهای  بسیج ومقاومت مردمی را تشکیل دهند.

  عروج با تاکید بر اینکه بسیج نباید ظاهری باشد، افزود: اگر می خواهیم فرهنگ بسیجی منتقل شود باید بسیجی بودن خود را ثابت کنیم و بدانیم  یک بسیجی حقیقی کسی است که با عقل وصداقت مردانگی و و فادارای به جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها گام برمی دارد و اگر فقط بگوییم بسیجی هستیم این امر محقق نمی شود.

  وی بیان کرد: بسیج نهادی است که در هشت سال دفاع مقدس نیز موثر بود و ما اکنون به برکت خون شهدا وآن هایی که در راه دفاع از اسلام مبارزه ومجاهدت کردند در ایرانی زندگی می کنیم که سرافرازانه در برابر ظلم ایستادگی می کند.

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه تصریح کرد: یک بسیجی در مرحله اول با خودش و بعد با دشمن درگیر می شود و اگر بتواند در مبارزه با خودش پیروز شود می تواند با ظلم مبارزه کند وهمچنین برروی دیگران  نیز تاثیرات خوبی بگذارد.

  عروج با اشاره به اینکه  نقش بسیج فقط در عرصه نظامی نیست، افزود: حضور در عرصه نظامی تنها بخش کوچکی از کارهایی است که یک بسیجی باید در آن نقش آفرینی کند وظیفه اصلی بسیجی ترویج و رشد فرهنگ بسیج برای استحکام داخلی کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

   وی در ادامه گفت: شاید داعش به طور فیزیکی در کشور ما نباشد اما تفکرات داعش ممکن است وجود داشته باشد و بسیجیان با انجام درست وظایف خود با تفکرات داعشی مبارزه کنند و اکنون نیز بسیجیان مخلص توانستند ریشه داعش که حامی آن آل سعود بود را ازبین ببرند.

  مشاورعالی فرمانده کل سپاه  با تاکید بر اینکه پیروزی علیه داعش الهی است، بیان کرد: ما نباید به پیروزی علیه داعش از ناحیه بشری نگاه کنیم و مغرور شویم بلکه باید برای مبارزه های آینده علیه دشمنان و دفاع از مبانی اسلام برنامه ریزی کنیم.

  عروج ادامه داد: ریشه اصلی داعش تفکری است که در نقطه مقابل تفکر امام خمینی (ره) قرار دارد و بسیاری از کشور ها تلاش کردند آن را برای رسیدن به قدرت و ازبین بردن نهال تنومند اسلام تشکیل دهند.

  وی  تصریح کرد: عربستان، آمریکا و اسرائیل هزینه های بسیاری کردند تا داعش شکل بگیرد و داعشی ها اکنون فقط از منطقه خاورمیانه برچیده شدند اما قطعا در نقطه دیگری از جهان نمایان می شوند و این وظیفه بسیجیان است که نگذارند این اتفاق بیفتد.

  مشاورعالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آل سعود اکنون برنامه ها و فتنه های جدیدی را برای کشور طراحی کرده است و تاکنون نیز صحنه اصلی فتنه اش به طور کامل روشن نیست اما قطعا باز هم با شکست روبرو می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.