• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجماع سیاسی داخلی مانع ظهور گروه های تروریستی می شود
  کد خبر : 2058129

  اجماع سیاسی داخلی مانع ظهور گروه های تروریستی می شود

  اجماع سیاسی داخلی مانع ظهور گروه های تروریستی می شودReviewed by on Nov 25Rating: دکتر علی امیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر دولت مرکزی در کشوری نتواند نظم موثر را در سراسر کشورش برقرار کند در علوم سیاسی به آن دولت ‘ شکست خورده ‘ می گویند و زمینه ظهور…

  اجماع سیاسی داخلی مانع ظهور گروه های تروریستی می شودReviewed by on Nov 25Rating:

  دکتر علی امیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر دولت مرکزی در کشوری نتواند نظم موثر را در سراسر کشورش برقرار کند در علوم سیاسی به آن دولت ‘ شکست خورده ‘ می گویند و زمینه ظهور نیروهای شورشی و تروریستی در آن فراهم شده و طرف های خارجی نیز از هر یک از این شورشی ها حمایت می کنند.
  این استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه اصفهان با اشاره به اینکه پایان داعش به معنی پایان تروریسم نیست، افزود: اگر در کشوری اجماع سیاسی داخلی و توافق حداقلی بین المللی نباشد همواره امکان ظهور نیروهای شورشی و تروریستی مانند داعش وجود دارد.
  وی با بیان اینکه در مبارزه با داعش اگر حمله نظامی صورت نمی گرفت، این مبارزه پیش نمی رفت، تصریح کرد: نیروهای ایرانی با ایفای نقش کلیدی در این مبارزه، در نابودی و بیرون راندن داعش نقش حیاتی داشتند.
  وی با بیان اینکه روسیه نیز با بمباران مواضع داعش در سوریه، در مبارزه با آنها نقش داشت، اظهار کرد: اما این ایران بود که توانست سر رشته کارها بدست بگیرد و با بیرون راندن داعش از سوریه به جهان اسلام و همه بشریت خدمت کند.
  وی با اشاره به سرکوب و نابودی داعش در عراق نیز گفت: نیروهای ایرانی در عراق با حمایت ویژه از عراقی ها و کردها در نابودی داعش نقش بی بدیلی داشتند.
  هفته گذشته سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پس از بازپس گیری بوکمال سوریه در پیامی به محضر رهبر معظم انقلاب، پایان کار داعش در آخرین شهر مهم و مرکز تجمع آن را اعلام کرد.
  ت/۳۰۱۱/ ۶۰۲۲ خبرنگار: آسیه معینی – انتشار دهنده : عمادی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.