• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نابودی داعش با تفکر بسیجی میسر شد/ عملکرد مثبت بسیج باعث تکثیر آن در منطقه شده است
  کد خبر : 2058125

  نابودی داعش با تفکر بسیجی میسر شد/ عملکرد مثبت بسیج باعث تکثیر آن در منطقه شده است

  نابودی داعش با تفکر بسیجی میسر شد/ عملکرد مثبت بسیج باعث تکثیر آن در منطقه شده استReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: بسیج نیروی مردمی همیشه…

  نابودی داعش با تفکر بسیجی میسر شد/ عملکرد مثبت بسیج باعث تکثیر آن در منطقه شده استReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: بسیج نیروی مردمی همیشه در صحنه حاضر برای دفاع از ارش ها است، در رأس ارزش انقلاب اسلامی قرار دارد که بسیج باید در صحنه باشد تا انقلاب و جمهوری اسلامی را حفظ کند.

  وی ادامه داد: بسیج یک نیروی مردمی است و هر کسی که تفکر و روحیه دفاع از حق را داشته باشد می تواند یک بسیجی باشد.

  سردار جوانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: بسیج یعنی آن نیروی همیشه حاضر در صحنه برای دفاع از ارزش ها، در سال۵۸ و زمانی که حضرت امام خمینی(ره) پیام صدور بسیج را صادر کردند در زمانی بود که آمریکایی ها ما را تهدید می کردند و حضرت امام فرمودند مملکتی که بیست میلیون جوان دارد باید بیست میلیون تفنگدار داشته باشد.

  وی افزود: دفاع نیاز به یک گروه خاص ندارد، مسلمانان وقتی که مورد تهدید واقع می شوند باید همه در صحنه حاضر شوند، زمانی تهاجم نظامی است و زمانی اقدامات دشمن در صحنه های دیگر فرهنگی است و باید کارهایی با استفاده از ظرفیت این نیروها برای تقویت کشور انجام گیرد.

  مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملکرد مثبت بسیج گفت: کارهای بزرگ را باید بدست بسیج انجام داد زیرا بسیج از خود مردم است و به خوبی مردم از انجام کارها برمی آیند.

  وی بیان کرد: ملت ما اکنون در حال برگزاری جشن پیروزی بر داعش هستند، پیچیده ترین بحران ها در منطقه ما صورت گرفت، مقاومت جریانی است که از تفکر بسیجی و انقلاب اسلامی شکل گرفته است و حشدالشعبی در کشور عراق کاملا الگوبرداری شده از بسیج ما است.

  سردار جوانی گفت: نیروهای مردمی در عراق برای مقابله با متجاوزین با روحیه و تفکر بسیجی سزامان پیدا کردند که پیروز شدند، در سوریه نیروهای مردمی با الگوگیری از بسیج قوات وطنی را سامان دادند.

  وی افزود: نیروهای الگوبرداری کننده از بسیج که هسته های مقاومت هستند نقش بسیار پررنگی در نابودی داعش داشتند که نشان دهنده عملکرد مثبت بسیج است که توانسته در کشورهای مختلف تکثیر پیدا کند و برای آنها الهام بخش باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.