• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرهنگ بسیج میدان‌دار حرکت‌های اجتماعی باشد
  کد خبر : 2058120

  فرهنگ بسیج میدان‌دار حرکت‌های اجتماعی باشد

  فرهنگ بسیج میدان‌دار حرکت‌های اجتماعی باشدReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا حاجی بابایی صبح شنبه در همایش بسیج هنرمندان استان همدان با تبریک پیروزی اسلام در برابر داعش گفت: برای پیشرفت و اقتدار کشور هیچ راه و برون رفتی جز فرهنگ بسیج وجود ندارد. نماینده مردم…

  فرهنگ بسیج میدان‌دار حرکت‌های اجتماعی باشدReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا حاجی بابایی صبح شنبه در همایش بسیج هنرمندان استان همدان با تبریک پیروزی اسلام در برابر داعش گفت: برای پیشرفت و اقتدار کشور هیچ راه و برون رفتی جز فرهنگ بسیج وجود ندارد.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه داعش تنها چند نیروی اسلحه به دست نیست بلکه این تنها یک وجهه از این جریان تکفیری است، گفت: داعش فرهنگی است که یک روی آن انسانهایی هستند که در اوج خشونت چهره اسلام را خدشه دار می کنند و روی دیگر داعش ترامپ و تفکر آمریکا و استکبار است.

  وی با بیان اینکه سیاستگذار جریان داعش آمریکا و سرمایه گذار آن عربستان است و قدرت بخشی را از حکومت‌های صهیونیستی وام گرفته است، اظهار داشت: پیروزی بر داعش حاصل یک کار فرهنگی بود و سپاه و بسیج با کار فرهنگی توانست پیش برود و در واقع کار نظامی با اقتدار کار فرهنگی پیروز شد.

  حاجی بابایی بابیان اینکه در سوریه و عراق فرهنگ بسیج به راه انداختیم و فرهنگ شهادت طلبی منشاء پیروزی ما شد، گفت: فرهنگ بسیجی و اهل بیتی دل های ما محکم کرده بود.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه به تحریم ها اشاره کرد و گفت: مردم ما تحریم ها و مشکلات را دیدند و تحمل کردند و همچنان در صحنه حضور یافتند زیرا رضای خدا اولویت این ملت بزرگ است و مردم ایران مردم بی نظیری در طول تاریخ هستند.

  وی با اشاره به بسیج هنرمندان بیان داشت: هنرمندی ظریف ترین خصلت بسیج است و هنرمندان باید با استحکام در بیان  و بصیرت که توصیه مقام معظم رهبری است در میدان ها حضور یابند.

  نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه در استان همدان باید به سمت فرهنگ بسیجی و فرهنگ الهی و ایثار و از خودگذشتگی، صداقت و ارائه خدمت صادقانه پیش برویم، گفت: فرهنگ بسیج باید میدان دار حرکت های اجتماعی باشد.

  وی با بیان اینکه امروز باید فرهنگ بسیج به معنایی که مقام معظم رهبری می فرمایند را پر رونق کنیم، تاکید کرد: با این فرهنگ مردم خوش بین تر می شوند و هرقدر از فرهنگ بسیج دور شویم مشکل ایجاد می شود کمااینکه حضور بسیج و سپاه در مناطق زلزله زده حلال بسیاری از مشکلات مردم آسیب دیده شد.

  نماینده مردم همدان در مجلس با تاکید براینکه دنیا جمع شده اند تا تفکر بسیحی مردم ما را مورد حمله قرار دهند ولی این فرهنگ و تفکر هر روز مقتدرانه تر بروز و ظهور می یابد، گفت: باید فرهنگ بسیجی در جامعه رواج یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.