• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جنگ تمام عیار با تفکر داعش ادامه دارد
  کد خبر : 2058100

  جنگ تمام عیار با تفکر داعش ادامه دارد

  جنگ تمام عیار با تفکر داعش ادامه داردReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید هادی سید افقهی در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا, اظهار داشت: پس از پایان سیطره داعش در کشورهایی همچون سوریه  و عراق باید برنامه های بعدی این تفکر…

  جنگ تمام عیار با تفکر داعش ادامه داردReviewed by on Nov 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید هادی سید افقهی در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا, اظهار داشت: پس از پایان سیطره داعش در کشورهایی همچون سوریه  و عراق باید برنامه های بعدی این تفکر مشخص شود.

    وی با بیان اینکه باید دید که برگ دیگر و سناریوی جدید آمریکا پس از پایان کار داعش چه خواهد بود، افزود: باید نقشه های  استکبار جهانی و رژیم آل سعود مورد توجه باشد.   این کارشناس برضرورت شناسایی نقشه های جدید استکبار جهانی تاکید کرد و گفت: جنگ آمریکا و استکبار جهانی به نظر می رسد در قالب جنگ نرم و ورژن جدید نظامی پیاده سازی می شود که باید سرپا آماده شد.   سید افقهی برضرورت هوشمندی و انسجام در برابر توطئه های جدید آمریکا تاکید کرد و گفت: تقویت فکری، تبلیغاتی در این زمینه ضروری است.   وی افزود: باید در عرصه های سیاسی و بین المللی آل سعود مورد تعقیب قرار گرفته و برنامه های جدید را شناسایی شود.   این کارشناس منطقه با بیان اینکه باید این تفکر خشکانده و محاکمه شود،گفت: به چه حقی این گروه ظالم مردم را  اسیر کرده و با سخت ترین شرایط یه قتل می رسانند.   سید افقهی با بیان اینکه باید دید که به چه دلیلی این گروه  زن مردم را اسیر و برده فروشی را راه می اندازند، بیان داشت: باید بدانیم که این تفکر از کجا آمده است.   وی با اشاره به اینکه پس از این جنگ تمام عیار با تفکر داعش و رسوبات آن خواهیم داشت،ادامه داد:آخرین دژ مستحکم داعش در سوریه از دست رفت و این شکستی فاحش برای این گروه تروریستی محسوب می شود.   سید افقهی نقشه جهنمی استکبار جهانی به ویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع عربی را برای ادامه فعالیت داعش موثر دانست و گفت: سرزمین آل سعود منشا تفکر تکفیری با برنامه بسیار گسترده بود که خوشبختانه این نقشه ها نقش برآب شد.   وی با بیان اینکه اگرچه داعش فعالیت خود را از شام و عراق شروع کرد اما می خواست تا شمال آفریقا پیش رود،افزود: نقشه داعش توسعه فعالیت با سناریوی جهنمی با استفاده از سلاح های پیشرفته دنیا، پول نفت قارون های خلیج فارس و امکانات ۶۰ کشور بود.   این کارشناس خاطرنشان کرد: داعش مساحت بسیار زیادی از مناطق شام و عراق را تصرف کرده بود اما در برابر این خشونت و نقشه جهنمی، ایران،محور مقاومت، ارتش های ایران،سوریه،عراق ، مردم عراق و سوریه،حشد العشبی عراق،نیروهای دفاع ملی سوریه و در برخی مواقع حزب الله،مسنجم و متحد با همکاری روس ها این توازن را به نفع جبهه مقاومت تغییر داده و این پیروزی ها ادامه یافت.   سید افقهی با بیان اینکه با ادامه جنگ تجربه نبرد با داعش افزایش یافت چرا که داعش دارای پیچیدگی های بسیاری بود، افزود: هنگامی که سردار سلیمانی از عظمت این پیروزی سخن می گوید در واقع از شواهد خود سخن می گوید.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.