• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شد
  کد خبر : 2058053

  رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شد

  رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شدReviewed by on Nov 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، مقامات محلی جوزجان اعلام کردند که نیروهای امنیتی این ولایت، «شیرزاد انوروف»، رهبر اوزبکستانی گروه داعش را که در بخش تمویل و تجهیز این گروه فعالیت داشت، بازداشت کرده اند. محمدرضا غفوری،…

  رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شدReviewed by on Nov 25Rating:

  رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شدبه گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، مقامات محلی جوزجان اعلام کردند که نیروهای امنیتی این ولایت، «شیرزاد انوروف»، رهبر اوزبکستانی گروه داعش را که در بخش تمویل و تجهیز این گروه فعالیت داشت، بازداشت کرده اند.

  محمدرضا غفوری، سخنگوی والی جوزجان گفت: پلیس این ولایت در نیتجۀ بازرسی در ایست‌های شهر شبرغان رهبر گروه داعش را که از بخارای اوزبکستان می باشد باداشت کرده است.

  به گفتۀ سخنگوی والی جوزجان، شیرزاد انوروف یکی از چهره‌های خطرناک گروه داعش در ولسوالی‌های درزاب و قوش‌تپۀ جوزجان می‌باشد که هنگام سفر به مکان نامعلومی از سوی نیروهای امنیتی این ولایت بازداشت شد.

  سخنگوی والی جوزجان می‌افزاید: این رهبر گروه داعش در بازرسی‌های نخستین اعتراف کرده که در صفوف گروه داعش به عنوان رهبر این گروه فعالیت داشته و پیش از این هم با نام‌های مستعار چندین بار به اوزبکستان و پاکستان سفر کرده است.

  گروه داعش تاکنون در این باره چیزی نگفته است. جوزجان در شمال افغانستان از ناامن ترین ولایت ها است که داعش در آن حضور برجسته دارد.

  شهروندان این ولایت همواره از ناامنی و حضور گستردۀ این گروه شکایت کرده اند؛ در آخرین مورد گروه داعش ده‌ها خانه را در ولسوالی درزاب به آتش کشید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.