• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نابودی جنبش‌های منحرف فکری، نبرد نهایی برای آزادسازی فلسطین را رقم خواهد زد
  کد خبر : 2057818

  نابودی جنبش‌های منحرف فکری، نبرد نهایی برای آزادسازی فلسطین را رقم خواهد زد

  نابودی جنبش‌های منحرف فکری، نبرد نهایی برای آزادسازی فلسطین را رقم خواهد زدReviewed by on Nov 24Rating: در روزهای اخیر و پس از چندین سال مبارزه بی وقفه و شبانه روزی سرانجام خلافت خودخوانده داعش در عراق و شام سقوط کرد و زمینه برای آزادسازی فلسطین فراهم شد. زیرا علت اصلی ایجاد داعش بر هم…

  نابودی جنبش‌های منحرف فکری، نبرد نهایی برای آزادسازی فلسطین را رقم خواهد زدReviewed by on Nov 24Rating:

  در روزهای اخیر و پس از چندین سال مبارزه بی وقفه و شبانه روزی سرانجام خلافت خودخوانده داعش در عراق و شام سقوط کرد و زمینه برای آزادسازی فلسطین فراهم شد. زیرا علت اصلی ایجاد داعش بر هم زدن امنیت و ثبات منطقه، آسودگی رژیم صهیونیستی برای اشغال بیشتر فلسطین بود. رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت در روز پنجشنبه تاکید فرمودند که جشن حقیقی را باید پس از آزادسازی کل فلسطین برگزار کنیم. در همین رابطه خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم با دکتر «محمود الزهار» عضو ارشد جنبش حماس فلسطین گفت‌وگو کرده است.

  «محمود الزهار» در ابتدا در خصوص تجمیع نیروهای محور مقاومت پس از شکست داعش در عراق و سوریه و فراهم شدن زمینه برای شکست رژیم صهیونیستی و آزادسازی فلسطین تاکید کرد: قطعا این موضوع صحیح است؛ زمانی که تمام تلاش ها و قدرت های نظامی و سیاسی و امنیتی برای آزادسازی کل فلسطین متحد شود، وعده نبرد نهایی که در قرآن آمده، محقق خواهد شد. بنابراین نابودی تمام جنبش های منحرف فکری، نبرد نهایی را محقق خواهد کرد.

  وی درباره اهمیت شکست تروریست های تکفیری داعش توسط محور مقاومت اظهار داشت: باید تاکید کنم که اصول اسلام ثابت است و در زمان ها و مکان های مختلف تغییری نمی کند اما برخی جریان ها و جنبش ها بخشی از اسلام را گرفته و در حقیقت از آن فاصله گرفته اند که یکی از همین جنبش ها داعش است که قتل و کشتار را مجاز می شمرد. این در حالی است که در قرآن و سنت برای این موضوع شروطی ذکر شده است. داعش از اسلام حقیقی و اصول ثابت آن بسیار فاصله داشت و تلاش کرد در نقاط مختلفی از جمله نوار غزه نیز حضور یابد اما شکست خورد. ما معتقدیم که با شکست این گروه، شاهد اسلام راستین که بر قرآن و سنت اتکا دارد، خواهیم بود تا بدین صورت غایات و اهداف اسلام محقق گردد.

   در خصوص تلاش حامیان تروریسم در منطقه برای عادی سازی روابط با اسرائیل و ایجاد فتنه های جدید پس از شکست داعش نیز گفت: اصطلاح تروریسم اصطلاحی دروغین و گمراه کننده است و در اسلام، تروریسم وجود ندارد. زیرا اسلام می گوید شما بهترین امت هستید. بنابراین اصطلاح تروریسم در واقع توهین به اسلام است و منبع صدور این اصطلاح نیز یهودی ها و صلیبی ها برای منحرف کردن مردم از اسلام حقیقی هستند.

  عضو ارشد حماس فلسطین در پایان در رابطه با نشست گروه های فلسطینی در قاهره به منظور امضای توافق آشتی ملی و نقش آن در وحدت صف فلسطینی ها به منظور آزادی قدس شریف بیان داشت: متاسفانه این همایش در حد کمترین خواسته ها برگزار شد. ما بر اجرای توافق نامه سال ۲۰۱۱ میلادی توافق کردیم ولی اجرایی نگشت. مردم فلسطین نماینده های خود را در پارلمان و شهرداری ها انتخاب کردند و بر سر آزادسازی فلسطین اجماع نمودند اما متاسفانه علیرغم تاکید بر اجرای توافق ۲۰۱۱، تاکنون مکانیسم اجرایی آن مشخص نشده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.