• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه ۲ برابر می‌شود/ فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشور
  کد خبر : 2057643

  یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه ۲ برابر می‌شود/ فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشور

  یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه ۲ برابر می‌شود/ فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشورReviewed by on Nov 24Rating:  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان بهزیستی کشور در هفته ای که گذشت شاهد رویدادهایی بود که در این بسته خبری به تشریح آن…

  یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه ۲ برابر می‌شود/ فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشورReviewed by on Nov 24Rating:

  یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه 2 برابر می‌شود/ فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشور/ارائه تسهیلات ویژه به زنان سرپرست خانوار در استان کرمانشاه به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان بهزیستی کشور در هفته ای که گذشت شاهد رویدادهایی بود که در این بسته خبری به تشریح آن می پردازیم.

  یارانه و مستمری مددجویان بهزیستی کرمانشاه ۲ برابر می‌شود

  انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور  تاکید کرد: مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه در مناطق زلزله زده تا پایان سال ۲ برابر مبلغ یارانه و مستمری همیشگی را دریافت می کنند.

  وی افزود: تیم‌های محب که در قالب گروه های مداخلات روان‌شناختی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شده اند، تا پایان سال ۹۶ در این مناطق باقی می‌مانند.

  توضیحات بهزیستی درباره واگذاری کودکان زلزله‌زده بی‌سرپرست به متقاضیان

  سازمان بهزیستی کشور درباره نحوه واگذاری کودکان زلزله زده بی سرپرست حادثه اخیر در استان کرمانشاه به متقاضیان فرزندخواندگی و یا امین موقت توضیح داد.

  سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تا این لحظه هیچ کودک زلزله‌زده‌ای که در راستای حادثه اخیر در استان کرمانشاه یتیم یا هر دو والد خود را از دست داده و بی‌سرپرست شده باشد، جهت نگهداری به این سازمان ارجاع داده نشده است.

  قطع عضو ۱۰۰ نفر از زلزله زدگان کرمانشاهی

  فرید براتی سده رئیس ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور، از قطع عضو شدن حدود ۱۰۰ نفر در زلزله کرمانشاه و مناطق غرب کشور خبر داد.

  وی تصریح کرد: افرادی که در جریان وقوع زلزله، دچار هر نوع ضایعه نخاعی و قطع عضو شده اند، پس از پایان دوره درمان به اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه مراجعه و در کمیته توانبخشی و شدت معلولیت این اداره تشکیل پرونده دهند.

  ۱۵ کودک در زلزله استان کرمانشاه، یکی از والدین خود را از دست داده‌اند

  محمد نفریه مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: تعداد کودکانی که در جریان وقوع زلزله در استان کرمانشاه، یکی از والدین خود را از دست داده‌اند کمتر از ۱۵ کودک است و در حال حاضر تمام این کودکان نزد خانواده‌های خود نگهداری می‌شوند.

  وی ادامه داد: کودکانی که یکی از والدین خود را از دست داده‌اند، توسط پدر یا مادر نگهداری شده و یا اگر والدین کودک آسیب دیده و بستری باشند، تا اتمام ساماندهی اولیه زلزله‌زدگان، توسط اقوام درجه یک و با نظارت مستمر سازمان بهزیستی نگهداری می شوند.

  همدانی‌ها پیشتاز کمک رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

  فرهاد اقطار رئیس دبیرخانه ستاد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: مردم همدان تاکنون پیشتاز ارسال انواع کمک های مردمی در حمایت از زلزله زدگان استان کرمانشاه بودند.

  رئیس دبیرخانه ستاد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: تاکنون بیش از ۵۵ کامیون و ۴۰ دستگاه نیسان که بار آن‌ها شامل اقلام مورد نیاز و ضروری زلزله زدگان بوده است، از سوی اداره کل بهزیستی سایر استان ها و بهزیستی استان تهران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رسیده است.

  ارائه تسهیلات ویژه به زنان سرپرست خانوار در استان کرمانشاه

  فرید براتی سده رئیس ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد:در استان کرمانشاه ۵هزار و ۵۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور قرار دارند که بر اساس نیازمندی خدمات مورد احتیاج خود را دریافت می‌کنند.

  وی ادامه داد: علاوه بر زنان سرپرست خانوار در استان کرمانشاه تعدادی دیگر از زنان سرپرست خانوار در این استان برای دریافت خدمات در سازمان بهزیستی کشور پشت نوبت قرار دارند.

  فعالیت ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشور

  محمد نفریه مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر ۲۸۰ آدینه مهد در سراسر کشور به کودکان نمازگزاران نماز جمعه، خدمات ارائه می دهند.

  وی اظهار کرد: تعداد ۲۸۰ آدینه مهد در حال حاضر در سراسر کشور روزهای جمعه به کودکانی که به همراه والدین خود در نماز جمعه حضور پیدا می کنند، خدمات گوناگونی را ارائه می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.