• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پایان داعش و نکته ها
  کد خبر : 2057588

  پایان داعش و نکته ها

  پایان داعش و نکته هاReviewed by on Nov 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، پایان داعش، گویای ناکامی و ناتوانی حامیان آن مخصوصاً آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی در برابر جبهه مقاومت و شکست سنگین و خفت‌بار آنان در مقابل کانون این جبهه یعنی…

  پایان داعش و نکته هاReviewed by on Nov 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، پایان داعش، گویای ناکامی و ناتوانی حامیان آن مخصوصاً آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی در برابر جبهه مقاومت و شکست سنگین و خفت‌بار آنان در مقابل کانون این جبهه یعنی جمهوری اسلامی ایران است. اگرچه آن‌ها دست‌بردار نیستند، اما جبهه مقاومت و ما هم از پای نخواهیم نشست.در این زمینه چند نکته حائز اهمیت است.

  ۱-پایان داعش نماد خودباوری جبهه مقاومت و نمایانگر کارآمدی رویکرد انقلابی در مقابل نظام سلطه با هر توان و قدرت نظامی، مالی، تبلیغاتی و سیاسی است.

  ۲-پایان داعش به معنی نهادینه، فراگیر، یکپارچه و مردمی شدن جبهه مقاومت در سرتاسر منطقه خاورمیانه است. ژرفا و گستره این جبهه به‌قدری عظیم است که می‌تواند قدرت بزرگ و مهم روسیه را به خدمت بگیرد.

  ۳- پایان داعش نشان داد که با قدرت‌های گردنه‌گیر و فاسد و گروه‌های قداره‌بند جز با زبان قدرت و اسلحه نمی‌توان و نباید سخن گفت. حمایت از مذاکره و گفتگو برای اعلام مواضع انسانی جذاب و عقلانی است، ولی به‌کارگیری آن در برابر دولت‌های بالذات تروریست و تروریست پرور خام‌خیالی و ساده‌لوحی است. حمص، حلب، ادلب، رقه، دیرالزور و بوکمال تماماً باتدبیر و شهامت مجاهدان اسلحه به دست آزاد شدند.

  ۴-پایان داعش نشان داد که سرمایه‌گذاری وصرف هزینه نظامی، اقتصادی و سیاسی در عراق، سوریه، لبنان و…. در واقع هزینه همان چراغی است که برای خانه واجب است. امروز خانهٔ بزرگ ما بزرگ‌تر شده است و تا مدیترانه گسترش‌یافته است.

  ۵- پایان داعش مهر تائید بر سیاست و مواضع حکیمانه و واقع‌بینانه رهبر انقلاب اسلامی می‌باشد که حضور مقتدرانه و پیشدستانه را در عراق و سوریه تائید و علی‌رغم برخی نامهربانی‌ها و مخالفت‌ها بر آن اصرار و تأکید ورزیدند.

  ۶- امروز با پایان داعش، آشکارا دست یاری و نصرت خدا را درک و معجزه قدرت الهی را به عیان می‌بینیم و قدر مدافعان حرم را بهتر و بیشتر می‌دانیم.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.