• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » محقق: اگر شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند کل آسیای میانه ناامن خواهد شد
  کد خبر : 2057580

  محقق: اگر شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند کل آسیای میانه ناامن خواهد شد

  محقق: اگر شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند کل آسیای میانه ناامن خواهد شدReviewed by on Nov 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، محمد محقق معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان در مراسم اختتامیه اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها با تشکر از جمهوری…

  محقق: اگر شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند کل آسیای میانه ناامن خواهد شدReviewed by on Nov 24Rating:

  محقق: اگر شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند کل آسیای میانه ناامن خواهد شدبه گزارش ایران ویج به نقل از  حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، محمد محقق معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان در مراسم اختتامیه اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها با تشکر از جمهوری اسلامی ایران بابت برگزاری این نشست وحدت آفرین گفت: این اجلاس در شرایطی برگزار می شود که توطئه های دشمنان به اوج خود رسیده و از سویی جبهه مقاومت پیروزی بزرگی را به دست آورده است.

  وی تلفات وارده در زلزله غرب ایران را به مردم ایران تسلیت گفت و همچنین پیروزی جبهه های مقاومت را در برابر تکفیری های داعش به ملت های عراق و سوریه تبریک گفت.

  محقق در ادامه اظهار داشت: محبت اهل بیت اساس ایمان و عقیده مسلمانان را تشکیل می دهد و بحث عاطفی نیست بلکه ریشه قرآنی دارد آن چنان که در این کتاب مقدس یاد شده است.

  وی محبت اهل بیت را روشنگر راه امت اسلامی دانست و تاکید کرد این عامل می تواند مسلمانان را در برابر دشمنان اسلام تقویت نموده و نفوذ ناپذیر نماید زیرا محب اهل بیت بر اساس روایات اسلامی نجات یافته است.

  محقق رمز بیداری اسلامی را امام حسین علیه السلام خواند و گفت: تجمع بیست میلیونی اربعین نشان می دهد پرچمدار بیداری اسلامی و آگاهی حضرت سید الشهدا است.

  معاون ریاست اجرایی گفت که داعش در عراق و سوریه شکست خورد اما در افغانستان و شمال کشور پایگاه های خود را گسترده کرده و اگر این شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت، کل آسیای میانه ناامن خواهد شد لذا همه کشورهای جهان باید در نابودی کامل داعش تلاش کنند.

  وی افزود اگر مسلمانان که یک چهارم جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند متحد باشند هیچ کس تصمیمی بدون اجازه مسلمین گرفته نمی تواند و استکبار جهانی نمی تواند بینشان نفوذ کند.

  او عامل بدبختی و چالشهای جهان اسلام را تفرقه عنوان کرد و گفت: برخی کشورهای اسلامی دشمنان اسلام را دوست گرفته اند.

  محقق گفت داعش در عراق و سوریه شکست خورد اما امروز پایگاه خود را در افغانستان و شمال آن گسترده کرده و اگر این شجره خبیثه خود را در افغانستان تقویت کند، کل آسیای میانه ناامن خواهد شد. لذا همه کشورهای جهان باید در نابودی کامل داعش تلاش کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.