• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حزب جریان حکمت ملی عراق از برنامه ضد فساد حیدرالعبادی اعلام حمایت کرد
  کد خبر : 2057548

  حزب جریان حکمت ملی عراق از برنامه ضد فساد حیدرالعبادی اعلام حمایت کرد

  حزب جریان حکمت ملی عراق از برنامه ضد فساد حیدرالعبادی اعلام حمایت کردReviewed by on Nov 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘فادی شمری’ از رهبران این جریان سیاسی روز پنجشنبه در گفت و گویی اعلام کرد که حکمت ملی از برنامه دولت حیدر العبادی در مبارزه با فساد حمایت خواهد کرد.وی…

  حزب جریان حکمت ملی عراق از برنامه ضد فساد حیدرالعبادی اعلام حمایت کردReviewed by on Nov 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘فادی شمری’ از رهبران این جریان سیاسی روز پنجشنبه در گفت و گویی اعلام کرد که حکمت ملی از برنامه دولت حیدر العبادی در مبارزه با فساد حمایت خواهد کرد.
  وی افزود: سید عمار الحکیم و حیدر العبادی دیدارهای متعددی با یکدیگر دارند و در جریان آن درباره موضوعات مختلف از جمله امنیت، تروریسم، مسائل پسا داعش، نوسازی روند سیاسی و سازوکارهای ساماندهی و ارتقای نهادهای دولتی و نیز موضوع انتخابات و روابط خارجی به بحث و بررسی می پردازند.
  الساری با اشاره به این که در سال پایانی دولت کنونی قرار داریم گفت: پرونده های زیادی هست که باید در این فاصله به نتیجه برسد و جریان حکمت ملی همچنان که تاکنون دولت را همراهی کرده است از این پس نیز همراه دولت خواهد بود.
  وی درخصوص برنامه دولت برای مبارزه با فساد گفت: در صورتی که عملیات مبارزه با فساد در داخل ساختارهای حکومتی آغاز شود شاهد نتایج غیرمنتظره طی ماههای آینده خواهیم بود تحقق این امر مستلزم تشکیل کمیته های ویژه و تصمیمات و قوانین جدید است و جریان حکمت ملی با کمک دولت در این زمینه تلاش می کند.
  حیدرالعبادی نخست وزیر عراق از چندی پیش بارها از مبارزه با فساد اقتصادی در کشور سخن گفته و تاکید کرده است عراق همانطور که داعش را از بین برد، فساد اقتصادی را نیز ریشه کن خواهد کرد.
  خاورم**۳۸۰*شبس*۱۶۱۳*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.