• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مدیر سابق سازمان سیا: گروههای تروریستی به دنبال اقدام علیه غرب در فضای سایبری هستند
  کد خبر : 2057485

  مدیر سابق سازمان سیا: گروههای تروریستی به دنبال اقدام علیه غرب در فضای سایبری هستند

  مدیر سابق سازمان سیا: گروههای تروریستی به دنبال اقدام علیه غرب در فضای سایبری هستندReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روزنامه سان انگلیس، ژنرال دیوید پترائوس یکی از مقامات نظامی ارشد سابق آمریکا که مدتی ریاست سازمان سیا را نیز برعهده داشت، در سخنرانی در یک اندیشکده امنیتی در…

  مدیر سابق سازمان سیا: گروههای تروریستی به دنبال اقدام علیه غرب در فضای سایبری هستندReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روزنامه سان انگلیس، ژنرال دیوید پترائوس یکی از مقامات نظامی ارشد سابق آمریکا که مدتی ریاست سازمان سیا را نیز برعهده داشت، در سخنرانی در یک اندیشکده امنیتی در انگلیس خاطر نشان کرد: از جمله اقداماتی که گروههای تروریستی به دنبال انجام ان هستند، ضربه زدن به تاسیسات زیربنایی غرب است که برای نمونه می توان به تلاش انها برای قطع شبکه برق کشورهای غربی اشاره کرد.
  این مقام ارشد سابق آمریکا در ادامه به انگلیس هشدار داد که امور سایبری خود را برای مقابله با حملات سایبری تروریست ها تقویت کند.
  وی افزود: انگلیس باید امور سایبری خود را تقویت کند تا مانع از اقدامات گروههای تروریستی برای انجام حملات سایبری فاجعه بار شود.
  ژنرال پترائوس گفت: اگر این تروریستها توانایی ضربه زدن به تاسیسات زیربنایی کشورها را بدست بیاورند، نمی دانم که کشورهای غربی چگونه می خواهند مانع از اقدامات آنها شوند. باید امور دفاعی را در برابر این اقدامات تقویت کرد. شما باید در تعقیب این تروریستها در هر جایی که هستند، باشید. این جنگ برای یک دهه یا چند سال نیست مدتها طول می کشد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، هشدار این مقامت نظامی سابق آمریکا در حالی مطرح شده است که واشنگتن پیش از این بارها از گروههای تروریستی در جهان از جمله داعش برای رسیدن به اهداف خود حمایت کرده بود.
  اروپام**۹۲۳۴** مترجم: اطهر اینانلو**انتشاردهنده: ۱۵۷۷**حسن حسین زاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.