• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » چندماه مانده به انتخابات سراسری عراق، جریان صدر دعوت به تظاهرات کرد
  کد خبر : 2057470

  چندماه مانده به انتخابات سراسری عراق، جریان صدر دعوت به تظاهرات کرد

  چندماه مانده به انتخابات سراسری عراق، جریان صدر دعوت به تظاهرات کردReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، این کمیته با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از روز جمعه جریان صدر تظاهرات خود را با جدیت و تلاش از سرمی گیرد و مطالبات مطرح شده در این تظاهرات،…

  چندماه مانده به انتخابات سراسری عراق، جریان صدر دعوت به تظاهرات کردReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، این کمیته با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از روز جمعه جریان صدر تظاهرات خود را با جدیت و تلاش از سرمی گیرد و مطالبات مطرح شده در این تظاهرات، درخواست تغییر چهره های کنونی سیاست (در انتخابات آینده) است.
  این بیانیه از جمله مطالبات در جریان این تظاهرات را عدم تمرکز قدرت در چهره هایی دانست که به ادعای بیانیه بر عراق حکومت کرده و عراق را فروختند و بر سر آن سازش کردند.
  در این بیانیه تاکید شده است که تظاهرات فردا همانند تظاهرات های گذشته مسالمت آمیز و تحول خواه است و ساعت ۱۵ در بغداد و دیگر شهرهای عراق همزمان آغاز می شود.
  منتقدان تصمیم جریان صدر برای برگزاری دوره جدید تظاهرات را با توجه به آغاز مباحث مربوط به انتخابات آتی مجلس و شوراهای عراق (اردیبهشت ۹۷) بعنوان تبلیغات انتخاباتی زودهنگام و با هدف تخریب دیگر جریان ها و چهره های سیاسی عراق ارزیابی می کنند.
  اما جریان صدر می گوید که چهره های حزبی و طائفه ای کنونی در اداره کشور شکست خورده اند و راه نجات کشور، تشکیل دولتی تکنوکرات است.
  وزارت کشور عراق هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا مجوز قانونی برای برگزاری این انتخابات را صادر کرده است یا نه.
  خاورم *۳۵۳*۳۸۰*شبس*۱۶۱۳*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.