• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » علمای یمن بیانیه وزرای خارجه اتحادیه عرب علیه مقاومت و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند
  کد خبر : 2057428

  علمای یمن بیانیه وزرای خارجه اتحادیه عرب علیه مقاومت و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند

  علمای یمن بیانیه وزرای خارجه اتحادیه عرب علیه مقاومت و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردندReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علمای یمن طی نکنفرانسی که امروز در «صنعاء» پایتخت این کشور برگزار شد، تاکید کردند که همه انواع عادیسازی روابط با رژیم…

  علمای یمن بیانیه وزرای خارجه اتحادیه عرب علیه مقاومت و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردندReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علمای یمن طی نکنفرانسی که امروز در «صنعاء» پایتخت این کشور برگزار شد، تاکید کردند که همه انواع عادیسازی روابط با رژیم صهیونیستی و نیز تصمیمات وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب و تروریستی خواندن دفاع مردم یمن از خود و نیز جنبش مقاومت را رد می‌کنند. 

  به نوشته پایگاه خبری شبکه «المسیره»، در این کنفرانس که با شعار «رد عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و ضرورت مقابله با تجاوز» برگزار شد، علمای یمن   جنایت های دشمن صهیونیستی ومحاصره مردم یمن را که بیشتر مردم را به مرز قحطی و مرگ رسانده محکوم کردند. واز  همه مردم یمن خواستند تا وحدت کلمه داشته باشند و با اعزام مردان و ارسال پول و بسیج عمومی، جبهه‌ها را تقویت کنند.

  علمای یمن همچنین از کلیه کشورهای عربی و اسلامی در ارتباط با رژیم صهیونیستی خواستند که این روابط را قطع کنند و از مردم و علمای این کشورها خواستند تا بر دولتهای خود برای تحقق این مسئله، فشار آورند. زیرا عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، خیانت به خداوند، رسول‌الله و مومنان است و به منزله مشارکت در از بین بردن قضیه فلسطین است.

  علمای یمن، بیانیه وزرای خارجه عرب را که دفاع ملت یمن از خود و جنبش‌های مقاومت علیه اسرائیل را تروریستی خوانده، صهیونیستی توصیف و بر حمایت از جنبش‌های مقاومت در فلسطین و لبنان تا آزادسازی کامل فلسطیت تاکید کردند.

  در بیانیه علمای یمن همچنین اقدامات وحشیانه علیه ملت یمن و شکنجه ومحاصره زمینی، دریایی و هوایی آنها را محکوم کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.