• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جایزه نوبل به سردار سلیمانی تقدیم شود
  کد خبر : 2057420

  جایزه نوبل به سردار سلیمانی تقدیم شود

  جایزه نوبل به سردار سلیمانی تقدیم شودReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی عصر پنجشنبه در همایش ملی فاخری ها با تبریک به مناسبت فتح و پیروی سپاه اسلام بر سپاه کفر و تکفیری داعش و کندن ریشه خبیثه و استعماری قدرت تهای بزرگ…

  جایزه نوبل به سردار سلیمانی تقدیم شودReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی عصر پنجشنبه در همایش ملی فاخری ها با تبریک به مناسبت فتح و پیروی سپاه اسلام بر سپاه کفر و تکفیری داعش و کندن ریشه خبیثه و استعماری قدرت تهای بزرگ اظهار داشت: جایزه نوبل را باید به سردار سلیمانی اهدا کرد.

  وی با عنوان اینکه ما ملتی با پیشینه هستیم که به هویت خویش بازگشتیم افزود: کسی نمی تواند ما را از اصل خود دور کند.

  نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین به برگزاری همایش فاخری ها در چالوس اشاره و اضافه کرد: ملتی را نمی توان دید که تاریخ نداشته باشد و برای عالمان و مخترعان همایش برپا نکنند.

  آیت الله طبرسی، با بیان اینکه در ادبیات اروپا دهها عنوان کتاب درباره عالمان نظیر شکسپیر و ویکتورهوگو نوشته شده است گفت: کشورها و ملتهای جهان نسبت به اندیشمندان خود احترام و ارزش قائل هستند.

  امام جمعه ساری، با عنوان اینکه دانشمندان اسلامی و رهبران دینی زیادی داریم گفت: ایران اسلامی یکی از ملتهای صاحب تمدن بزرگ و قدیم است و ایران صاحب پیشینه تاریخی مهم است.

  نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار اینکه کتابهای زیادی برای اهل بیت (ع) به نگارش درآمده است گفت: ۴۴ شاعر استان مازندران در فضائل امام علی (ع) شعرسرایی کرده اند.

  وی با بیان اینکه ایران اسلامی دارای پیشینه پرافتخاری است از علما، انبیاء، عرفا و شعرا به عنوان هادیان جامعه یاد کرد و گفت: در ایران، حافظ، سعدی و فردوسی داریم و باید مفاخر خود را ارج نهیم.

  آیت الله طبرسی با اظهار اینکه علم وطن ندارد خواستار معرفی و تبلیغ عالمان و مفاخر دینی به نسل های جامعه شد زیرا ملت بی تاریخ نیستیم و تاریخ بلندی داریم و می توانیم گذشته پرافتخارمان را به رخ دیگران بکشیم.

  نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه ما نیاز به آقابالاسر نداریم گفت: ملت ایران خدا، امام زمان (عج) و رهبر فرزانه انقلاب را دارد و نیازمند به آمریکا نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.